A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Atskaite un Bildes no 1. talkas

Lieldienu brīvdienās beidzot tika aizvadīta 4×4 kluba pirmā talka.Šoreiz bija mērķis izveidot trasi turpmākajiem off-road piedzīvojumiem,kas arī godam tika izpildīts.Nedaudz padarbojoties ar motorzāģiem un fizisku spēku pa kādreiz mērnieku veidotu stigu,iznāca lielisks posms,kur noslīcināt iespējams gandrīz jebkuru auto.Pēc brīža jau pirmie entuziasti nodarbojas ar peldēm aukstā un netīrā ūdeni,kā arī meklēja kur kabināt vinčas troses.Kopumā tika izveidota apmēram 1/3 trases,kas sanākusi visnotaļ smaga,taču sausā laikā izbraucama arī ar minimāli sagatavotu auto.Pēc šāda cītīga darba sekoja pusdienas svaigā gaisā ar saviesīgām sarunām.Paši nepacietīgākie gan pamanījās vēlreiz izbraukt cauri trasei un salauzt savas mašīnas līdz galam.

Statistika:

13 mašīnas

11 mortorzāģi

1,4km trases

2 norautas pusasis

2 izbeigušies sajūgi

15kg šašlika

Vairāk kā 40 cilvēku (neskaitot suni)

Neviens neapmierinātais

Līdz nākamajai reizei!

Foto autors Martiņš T. (Tolx)

Pārējās bildes meklēt iekš FTP

1 comment to Atskaite un Bildes no 1. talkas

  • Tuttii

    Oooiii… talkā bija daudz daudz dubļu!!! Gandrīz ekvivalentā daudzumā ar “Ziemeļu robežas” dubļiem! Protams paredzēti “auto priekiem”. Neizpalika arī “Vēderprieki” :)))

Leave a Reply