A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Oktobrēni gatavi!

Agrā sestdienas rītā bijām nolēmuši braukt uz Oktobrēnu norises vietu veikt pēdējos sagatavošanas darbus. Rīts sākās daudzsološi – ar aizgulēšanos. Tomēr tas neietekmēja plānotos darbus un gandrīz laikā ieradāmies Mazozolu pagastā. Pirmkārt sarunājām lielu, skaistu un labu traktoru, kas varētu palīdzēt dalībniekiem, nepieciešamības gadījumā. Traktorists pēc dabas cilvēks atsaucīgs un vienošanos panācām ātri, tikai parādījās šaubas, ka negribētos to traktoru noslīcināt, jo pasākuma norises vietā to esot viegli izdarīt. Vēl atlika saskaņot viena neliela privātīpašuma izmatošanu un viss kārtībā. Arī šis uzdevums veicās labi, jo cilvēks ir atsaucīgs un atļauj pārbraukt pāri vienam zemes pleķim.
Rezultātā – devāmies izbraukt nu jau līdz pēdējam sīkumam saskaņoto trasi. Viegli negāja. Purvs, ūdens, dubļi. Pirmo divdesmit minūšu laikā ar nelieliem laika intervāliem atskan prieka pilni saucieni par piesmeltiem zābakiem un, ūdenim zābakos jauki šļankājoties, iznesam uz rokām Suzuki Samurai cauri plānotajai trasei.

Tālāk un sīkāk neaprakstīsim visus tos jaukumus, ko varēsiet paši apskatīt jau šajā nedēļas nogalē!

Pasākums ir sagatavots, tā kā gaidīsim visus dalībniekus 3. oktobra rītā Mazozolu pagastā. Precīza informācija par bāzes vietu tiks publicēta tuvākajās dienās. Ja rodas jautājumi – droši sazinieties ar mums – (Kaspars 26312300, Andris – 29996978)

Leave a Reply