A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Jaunumi par Dublis Nr4 ROAD sadaļu

Tikko esam atgriezušies no pasākuma norises vietas un steidzam visiem darīt zināmu svaigāko informāciju. Road sadaļas brauciens notiks pa lielākiem un mazākiem koplietošanas ceļiem, kuru kvalitāte nerada šaubas par izbraucamību pat ar attēlos redzamo Ford Escort, ar kuru šodien bez problēmām tika izbraukts viss maršruts.
Dalībniekiem būs jāveic brauciens pēc leģendas pa pagastu, kura laikā jāatrod organizatoru izliktie kontrolpunkti, tādā veidā savācot informāciju par objektiem, kuri jāapmeklē pēc leģendas beigām. Tie būs Tukuma rajonā esoši kultūrvēsturiski un citi ievērības cienīgi objekti, kurus ir vērts apskatīt un izpētīt. Dalībniekiem, kuri šos divus uzdevumus būs veikuši pietiekoši ātri, dosim iespēju apmeklēt Off-road braucēju vieglākos punktus, tādā veidā gūstot iespēju pavērot 4×4 automašīnu cīņas ar sevi un dubļiem, kā arī ievākt papildus punktus savā kontā.

SVARĪGI – dalības maksa Ls25 nemainās līdz pat pasākuma dienai!

Atgādinam, ka pasākumā var piedalīties ar jebkādu auto, tamdēļ pievienojam dažas fotogrāfijas no šodienas brauciena.

DSC05704_1DSC05707_1DSC05703_1DSC05702_1

Leave a Reply