A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

WCC Rīga Chekpoint 2009

fusion-logoSveicināti auto mīļotāji!

Kā zināms auto klubs „Windcitycars” ir paplašinājies un izveidojis filiāli arī Rīgas ielās. Mēs vēlamies popularizēt sevi un vienlaikus parādīt to, ka klubs joprojām rūpējas par auto faniem, tādēļ esam nolēmuši šomēnes, 13. decembrī uzrīkot orientēšanās pasākumu „WCC Rīga Chekpoint 2009”. Pasākums tiks veidots nevis sacensību, bet gan sadraudzības garā.
Tātad, š.g. 13 decembrī plkst. 12:00 sākam atraktīvu pasākumu no Viskaļu un Ezermalas ielu krustojuma ,virzienā uz RTU. Kopējais distances garums ne vairāk kā 50 km, dalības maksa 2 LVL no komandas. Dalībnieku komandu skaits ierobežots, maksimums būs 20 komandas, katrā komandā pa trim cilvēkiem. Pasākuma gaitā tiks vērtēta gan dalībnieku atraktivitāte, gan loģika. Pastāv iespēja nopelnīt arī papildus punktus, kas tiks piešķirti, piemēram, par komandas noformējumu.
Komandu pieteikumus gaidām uz e-pastu [email protected]

Pasākuma gaita:
• 12:00 Pulcēšanās – Karte
• 12:30 Sapulce
• 13:00 Startē 1. komanda
• 16:00 Finišs
• 16:15 Apbalvošana

Sacensību organizatori –   Ivars Nolle , mob. 228201680

NOLIKUMS

1 comment to WCC Rīga Chekpoint 2009

Leave a Reply