A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Pirmā kopā sanākšana

Tūlīt būs apritējis gads kopš sanāca kopā bariņš entuziastu un nolēma (4×4) pasauli padarīt labāku. Ja runājam nopietni – pirms gada tika dibināts 4x4klubs. Šis gads ir bijis darbīgs un ražīgs, tādēļ dzimšanas diena ir jāatzīmē. Un atzīmēšana notiks!

Pagājušajā nedēļā 4×4 kluba valde sanāca kopā, apsēdās un lēma, sprieda, diskutēja par to kas un kā būs šajā gadā. Par to gan pastāstīsim mazliet vēlāk, taču šajā brīdi darīsim zināmu svarīgāko tuvākajam pasākumam un kopā sanākšanai.

Tātad 4×4 kluba dzimšanas dienas svinības notiks kopā ar šī gada pirmā ROAD pasākuma noslēgumu un tas būs – 27. februārī. Esam rezervējuši telpas ar pirti tepat netālu no Rīgas, 3 kilometrus no Ropažiem – pirts “Pie Zeltītes“.

zeltite

Ap plkst. 17:00 notikuma vietā ieradīsies “Aizbrauc tur… ” dalībnieki, kuri pieliks punktu gandrīz divus mēnešus ilgajām cīņām.
Ap plkst. 18:00 pirtī sagaidām visus pārējos viesus, kas kopā ar mums grasās svinēt 4×4 kluba jubileju un ballēties līdz rītam.

Maksa par telpu un pirts izmantošanu ir 5 Ls no cilvēka, kā arī līdzi jāņem groziņš – pēc savas gaumes un organisma spējām.

Dalība jāpiesaka līdz 25. februārim, dalības maksu pārskaitot uz šādu kontu:
LV17HABA0551002728127
Kaspars Purmalis, 210179-11226, ar norādi “Pirts” un no kā.

4 comments to Pirmā kopā sanākšana

Leave a Reply