A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Rīgas Motormuzejā tiks atklāta izstāde „Viss sākās ar bezceļu…”

Izstādes atklāšana notiks 2010.gada 8.aprīlī plkst. 14.00. Tajā piedalīsies un par apvidus automobiļiem stāstīs Rīgas Tehniskās universitātes profesors Gundars Liberts, autobraucējs Andris Dambis un Rīgas motormuzeja vadītājs Aivars Aksenoks.

Informācija par izstādi:

Cilvēks no laika gala ir tiecies pēc brīvības. Ir dažādas brīvības – vārda brīvība, domas brīvība, izvēles brīvība. Mehānikas laikmetā, nosauktajām pievienojās pārvietošanās brīvība. To nodrošina automobilis, bet vēl plašākus apvāršņus paver apvidus auto.

Viss sākās ar bezceļu. Bet tad tika izgudrots džips, leģendārs pārvietošanās līdzeklis, kurš neparedz ceļu un bezceļu robežas.

Kādam apvidus auto kalpo statusa pasvītrošanai, kādam- kā universāls transporta līdzeklis, bet lielai daļai džips ir piedzīvojums.

Rīgas Motormuzejs aicina iepazīt piedzīvojumu apvidus auto izstādē – Viss sākās ar bezceļu… Izstādē būs aplūkojami 13 leģendāri pasaules apvidus automobiļi, no kuriem daļa šodien jau iekļuvusi „kulta auto” statusā un izpelnījusies pastiprinātu tehnikas mīļotāju un kolekcionāru interesi. Izstādē būs apskatāmi leģendārie Willys,

Land Rover, VW, Mercedes, Toyota džipi kā arī impozants militārais apvidus auto HORCH 901, kas izgatavots 1937.gadā!

Izstādes darbības laiks: 2010.gada 8.aprīlis – 7.maijs

Vieta: Rīgas Motormuzejā

S.Eizenšteina ielā, Rīgā

katru dienu plkst. 10:00 – 18:00

Biļešu cenas:

Pieaugušie 1,50 ls

Skolēni, studenti, pensionāri 1,- ls

Ģimenes biļete 3,- Ls

Izstādes kurators: Rolands Buliņš

Vairāk informācijas: Mob. Tālr. 28633651 e-pasts: [email protected]

1 comment to Rīgas Motormuzejā tiks atklāta izstāde „Viss sākās ar bezceļu…”

Leave a Reply