A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Dubļu Ērglis paceļas Ādažos

Dublu_Erglis1Jau nākošo sestdien 19 jūnijā , spītējot darbadienas statusam, notiks Dubļu ērgļa titula izcīņas posms Ādažos, sacensības atbalsta 4x4lv.lv. Sena latviešu parunā vēstī,  ja pirms Jāņiem cilvēks nav izvārtījies pa dubļiem, tad viņš nav ērglis!

Kas ir Dubļu ērglis? Beznosacījumu cīņa dubļu aplī (slēgtā trasē ar grūti pārvaramu reljefu ūdens šķēršļiem un citiem pārsteigumiem) bezceļu (4×4) automašīnām. Automašīnas tiek iedalītas divās ieskaites grupās pēc riteņu izmēra līdz 33 collām un virs, kā arī ATV braucamrīki ar riteņu izmēru līdz 26 collām un virs, tiek gaidīti arī solo motociklu braucēji un Smagās automašīnas(smagās automašīnas pie starta tiek pielaistas bez maksas)!

Sacensības notiek pēc karuseļa principa divi iebraucieni ar laika normu 1 stunda un 30 minūtes, tiek ieskaitīti laika normā pilnie veiktie apļi, uzvaru izcīna braucējs kas laika normā veicis vairāk  apļu, vienādu apļu skaita gadījumā augstāku vietu ieņem ekipāža, kas apļus veikusi ātrākā laikā.

Precīzāka informācija par starta vietu un skatītājiem visērtāk piebraucamajām vietām būs pieejama tuvākajā laikā, Latvijas automobiļu federācijas, Trofi reidu komisijas oficiālajā interneta vietnē -mazozoli.lv. Droši zināms ka dalībnieku reģistrācija no 9:00, pirmās ekipāžas starts plānots 11:00.

Latvijas Automobiļu federācijas

Trofi reidu komisija

Leave a Reply