A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

NEZ championship Rugāji 2010

NEZ logo Rugājiem2010.gada NEZ čempionātu jau tradicionāli atklāja Lietuvas 4×4 entuziasti, sacensības norisinājās no 23.-25.aprīlim. Pirmais posms parasti ir kā iesildīšanās sacensības, dalībnieki iepazīstas ar sāncenšu tehniku, jauniem šī sporta entuziastiem un izvērtē savas iespējas iegūt godalgotās vietas. Un tad NEZ championship stafeti pārņem Rugāji. Šogad lielākie offroad svētki Latvijā norisināsies tieši Rugājos Jāņa Auziņa vadībā. Pasākums Rugājos notiks no šī gada 13. līdz 15.augustam Rugāju novadā.
Pēc J. Auziņa vārdiem par sacensību norisi tiek domāts jau ilgāku laiku. Kā parasti sacensības Rugājos sapulcē diezgan kuplu dalībnieku skaitu, tāpēc tiek domāts par dalībnieku izklaidēm vakara gaitā. Galvenokārt tie ir danči vietējā Rugāju estrādē un vienkārši laba atpūta. Par godu pasākumam jau ir izveidots oficiāls sacensību logo. Tuvojoties sacensībām, sekos detalizētāka informācija.

http://www.4x4offroad.lv/component/content/article/118-nez-championship-rugaji-2010

Leave a Reply