A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

4x4klubam 2 gadiņi.

Februārī ir 4x4kluba dibināšanas gadadiena un par godu šim notikumam aicināsim kopā visus, kas mūsu darbošanās rezultātā ir kaut kur „iestādījuši” kādu mašīnu. Tātad – visi draugi, dalībnieki, biedri un līdzgaitnieki ir aicināti svinēt mūsu dzimšanas dienu. Svinēsim mēs gan to lietu nedaudz neparasti. Pirmkārt – sabrauksim kopā tepat Rīgā un pavizināsimies pa ziemas autotrasi, kuras apkārtnē būs iespēja arī nobraukt no ceļa un „pamocīt” bezceļā braucamo tehniku.

Bet pirms tam – saorganizēsim nelielu iesildīšanos. Tas būs kaut kas līdzīgs foto konkursam. Mūsu mājas lapā publicēsim objektus vai darbības, ko vēlamies redzēt fotogrāfijās. Dalībniekiem jāsafotografē bildes un jāsūta mums. Bildes izvērtēs neapšaubāmi kompetenta žūrija un dzimšanas dienas svinībās apbalvosim labāko un skaistāko fotogrāfiju autorus.

Sekojiet informācijai!

Leave a Reply