A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Sveiciens visiem 4×4 entuziastiem! Bezceļu braukšanas svētki “Virgas Manevri 2011″ – Latvijas Trofi reidu atklātais čempionāta posms

Trofi Reidu Čempionāta 4. posms nav aiz kalniem – vēl tikai nedēļa atlikusi līdz startam. Kā jau ierasts, uz starta līnijas tiek gaidīti arī 4×4 braukšanas entuziasti Tūrisma ieskaitē. Šajā grupā var startēt ar ikdienišķu un speciāli nesagatavotu 4×4 automašīnu. Trase un uzdevumi ir vieglāki nekā sporta mašīnām, taču tas nemazina azartu un sacensību garu! Būs iespēja gan apmeklēt skaistas vietas, gan pacīnīties dubļos plecu pie pleca ar sportistiem, gan pārbaudīt savas automašīnas un savas komandas spējas bezceļu sacensību režīmā. Lai piedalītos, Jums nepieciešams džips ar pazeminātajiem pārnesumiem, laba komanda un vēlēšanas pavadīt piedzīvojumiem bagātu dienu Liepājas pusē! Tiekamies!

 

4x4klubs

Leave a Reply