A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Gatavojam Sieviešu dienas Ralliju 2012

Līdz 10. martam, kad norisināsies šī gada apjomīgakā sieviešu autobraucēju ballīte, laika vairs nav daudz, tāpēc darbs rit pilnā sparā. Strādājam pie trases, meklējam labākos un interesantākos ceļus, pārbaudām iespējamās kontrolpunktu vietas un sekojam, lai distance būtu maksimāli interesanta dalībniecēm. Trases garums būs līdzīgs pagajušajā gadā veiktajam attalumam un tas būs aptuveni 250 kilometri. Sieviešu dienas rallija uzdevumi un pamatprincipi paliks nemainīgi – būs kontrolpunkti Rīgas teritorijā, būs brauciens ar klasiskās rallija legendas palīdzību, būs speciālie uzdevumi kontrolpunktos un, protams, ballīte Riga Plaza pirms starta un pēc finiša. Šogad trasē cenšamies iekļaut vietas, kurām ikdienā pabraucam garām un pat neievērojam, taču Rallija laikā būs jāapmeklē ikdienas gaitās neapmekleti objekti – tas sola padarīt šo pasākumu vēl interesantāku!

Dalībnieču saraksts strauji papildinās, bet vēl ir iespēja pieteikties un pavadaīt lielisku dienu, pilnu  ar azartu, piedzīvojumiem un izklaidi! Pieteikšanās www.parstipru.lv

Tiekamies uz Sieviešu Dienas rallija 2012 starta līnijas!

4x4klubs komanda.

Leave a Reply