A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Virgas Manevri aizvadīti.

Pagājušajā nedēļas nogalē Virgas pagastā norisinājās Latvijas Trofi reidu čempionāta posms, kuru rīkoja 4x4klubs. Darbs pie šī nozīmīgā pasākuma sākās jau gada sākumā, kad notika plānošanas un saskaņošanas darbi. Savu kulmināciju pasākuma organizācija sasniedza nedēļu pirms sacensībām, kad organizatoru komanda pārcēlās uz dzīvi mežā. Šī gada sausie un karstie laika apstākļi trašu sagatavošanas darbu neatviegloja, taču tas nebija šķērslis aizraujošas sacīkstes sagatavošanai.  Interesantākais bija spraigā cīņa, ko daļēji nodrošināja sacensību formāts un dažādo disciplīnu norises laiku plānojums. Sportisti varēja, gan cīnīties plecu pie pleca, novērtējot konkuretu braukšanas prasmes, gan cēlā vientulībā pārmeklēt vietējos mežus.

Pasākums ir aizvadīts godam un par atbalstu, sadarbību un sapratni 4x4kluba organizatoru komanda saka paldies visiem atbalstītājiem un iesaistītajām organizācijām.

Īpašu pateicību par sapratni vēlamies izteikt vietējām pašvaldībām un mednieku kolektīviem, kā arī Latvijas valsts mežu darbiniekiem, kuri bija atsaucīgi un pretīmnākoši.

Personīgu pateicību vēlamies izteikt Daigai Eglei un Virgas pamatskolas direktorei, kā arī Sergejam un Dacei Žabiniem, kas jau trīs gadu garumā ir bijuši mums labi draugi un atbalsts Virgas Manevru tapšanā.

Paldies jāsaka ikkatram atbalstītājam, kas pielika savu roku Virgas Manevru tapšanā –

  • veikalam 4x4shop
  • Eiropas Servisa Centram
  • Mapon
  • SIA K-Tehnika (Karcher)
  • Navi Shop
  • Brugo.

 

Organizatoru komanda vēl veiksmi un izdošanos visiem sportistiem un atbalstītājiem.  Tiksimies nākamajos Virgas Manevros!

Leave a Reply