A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

KurTuEsi, eglīte?

KurTuEsi, eglīte? (Latvijas Valsts Meži (LVM) kartē ir atzīmēti ar tumši zaļo krāsu).

KurTuEsi, eglīte? karte http://www.kurtuesi.lv/eglite/

Egļu tirdzniecības vietas Rīgā un LVM kokaudzētavas, kurās egles nopērkamas podos, ir atzīmētas ar eglītes simbolu. Nospiežot uz tās, iegūsiet vietas aprakstu.

Ziemassvētku laiks nāk ar savu gaismu, smaržām, krāsu un ziemassvētku eglīti. Protams, eglīti svētkiem var nopirkt tirgū, bet daudz jaukāk ir kopā ar bērniem doties laukā no pilsētas un valsts mežos, kurus apsaimnieko LVM, izvēlēties savu viskuplāko, visskaistāko, vissmaržīgāko Ziemassvētku kociņu, kas katrai mājsaimniecībai pienākas par brīvu!

Cērtot eglīti, ir jāievēro sekojoši noteikumi:

  • eglītes celma caurmēram jābūt mazākam par 12 cm, kas parasti atbilst 2-3 m garai eglei,
  • eglītes kategoriski aizliegts zāģēt jaunaudzēs,
  • eglītes drīkst zāģēt uz stigām, grāvmalās, zem elektrolīnijām un cita veida komunikācijām.

Valsts meži ir izkaisīti pa visu Latvijas teritoriju starp daudziem privātajiem, pašvaldību un citu īpašnieku mežiem, tāpēc, lai nerastos konflikti, aicinām pirms eglītes ciršanas vai zaru savākšanas pārliecināties, ka jūsu noskatītais mežs pieder Latvijas Valsts Mežiem, apskatot šo karti.

http://www.kurtuesi.lv/eglite/

Dodoties uz mežu svētku eglītes meklējumos, paturiet atmiņā piegružotās vietas un atzīmējiet tās piegružoto vietu kartē (sadaļā – “Projekts PĒDAS”), bet Lielās Talkas laikā, 30. aprīlī, varēsiet tās sakopt.

Novēlam Jums gaišus saulgriežus un Laimīgu jauno gadu!

(c) KurTuEsi

Leave a Reply