A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

LRČ “AutoEuro 3H” un Latvijas Kausa “AutoEuro 6H” 2.posms

4H_6H_plakats_A5_2014Sākusie pieteikšanās LRČ “AutoEuro 3H” un Latvijas Kausam “AutoEuro 6H”2.posmam, kas notiks svētdien, 1. jūnijā karjeru “Akmenscūciņas” un “DSG karjeri” apkārtnes teritorijās. Dokumenti pieejami ŠEIT.
Atsūtot pietekuma anketes un veicot samaksu līdz 27.05.2014., sportisti saņem atlaidi dalības maksai.
Priecīgā ziņa, ka šajā posmā dalībnieku pulkā redzēsim arī lietuviešu un igauņu ekpāžas, kā arī pēc iepriekšējā posma naukšēniekiem tā iepatikās sacensības, ka viņi steidz uzbūvēt pat vairākus žigulīšus uz šo posmu!
Tāpat kā iepriekšējā posmā, mūs ar balvām atbalsta “KROWN”  pretrūsas apstrādes centrs no Ozolniekiem un SIA “S.A.B.S. Oils” sadarbībā ar United Oils .

Kopējais balvu fonds apmēram EUR 1000. Būs arī specbalva kādam no autobraucējiem, ko dāvinās “KROWN”  pretrūsas apstrādes centrs no Ozolniekiem. Balvas īpašnieku noskaidrosim sacensību dienā balsojot. Arī kāds no balsotājiem tiks pie balviņas. 
Ar sveicienu,
Iveta Kaminska
26427833

Leave a Reply