A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

“Apkārt Rīgai AKADĒMIJA” 08.11.2014

IMG_9600Rudens ir īstais bezceļu braukšanas laiks, tāpēc izmantosim lietderīgi šajā rudenī dabas radītos apstākļus. Ņemot vērā tikko pieredzēto braucienā „Apkārt Rīgai”, 4x4klubs aicina uz bezceļu braukšanas pasākumu „Apkārt Rīgai AKADĒMIJA”. Dalīsimies savā pieredzē, kas saistīta ar bezceļu šķēršļu pārvarēšanu. Uz šo braucienu īpaši ir aicināti SUV jeb nesagatavoto džipu braucēji, kā arī interesenti, kuru automašīnas ir jau aprīkotas, bet pašiem pieredze un iemaņas vēl ir jāiegūst.
Brauciena maršrutā tiks iekļauti dažādi šķēršļi, kuru pārvarēšana prasa domāšanu, prasmīgu braukšanu un arī kārtīgu gāzēšanu, labākajās bezceļu braukšanas tradīcijās. Šo braucienu papildinās padomi un instruktāža no mūsu pieredzējušākajiem kluba biedriem. Dalībniekus sadalīsim grupās pēc mašīnu tehniskajiem parametriem, lai katras grupas mašīnas būtu pēc iespējas līdzīgākas. Galvenie brauciena mērķi – sameklēt kārtīgu bezceļu, saprast mašīnas spējas, mācīties braukt un pavadīt laiku labā kompānijā.Piesakieties 4x4klubs.lv mājaslapā savlaicīgi, jo dalībnieku skaits katrā grupā būs ierobežots.

Reģistrācija

Dalībnieku saraksts

Pasākums notiks 08.11.2014

Dalības maksa 50EUR

Rekvizīti: AS „DnB Nord Banka” LV42RIKO0002013158786

Biedrība “4×4 klubs” reģ. Nr. 40008141629, ar norādi “Akadēmija” un pieteicēja komandu .

Katrā dalībnieku grupā var pieteikties desmit auto, priekšroka tiem kas pirmie samaksās dalības maksu!

Leave a Reply