A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Zosu Kāsis 2015 18.04.2015

logo (Large)Pavasaris nāk. Gājputni nāk. Un “Zosu kāsis” arī nāk. Ir klāt īstais laiks uzņemt šī gada pirmo 4x4kluba dubļu devu, ko daba mums ir sarūpējusi ziemas laikā. Esam izbraukuši pāris dubļainus līkumus un aktīvi gatavojamies pavasara dubļu braucieniem. Viens no ikgadējiem 4x4kluba dubļu braucieniem ir “Zosu kāsis”, kas notiek starp Rīgu un Kuldīgu, izmantojot vecus un sliktus ceļus. Brauksim divās grupās – standarta 4×4 džipi (SUV) un sagatavotas bezceļa mašīnas (OFFroad). Šim gadam strādājam pie jauna maršruta, taču neaizmirsīsim arī klasiskās vērtības. Tas nozīmē, ka OFF grupas braucienu sāksim netālu no Kandavas un tad virzīsimies Kuldīgas un Rendas virzienā. SUV grupas starts būs tuvāk Rīgai. Brauksim visi kopā – viens aiz otra, tāpēc dalībnieku skaits “Zosu kāsī” būs ierobežots. Sekojiet pasākuma sagatavošanai gaitai mūsu sociālajos tīklos!

Brauciena dalībnieku skaits ir ierobežots. Ekspedīciju aizvadīsim divās grupās – katrā pa 10 mašīnām (kopā 20 mašīnas). Priekšroka tiks dota tiem, kuri pieteiksies un apmaksās dalības maksu pirmie.

Dalības maksa 75EUR , pasākuma dienā 100EUR

Rekvizīti: AS „DnB Nord Banka” LV42RIKO0002013158786

Biedrība “4×4 klubs” reģ. Nr. 40008141629, ar norādi “Ekspedīcija Zosu kāsis” un pieteicēja komandu

Reģistrācija automātiski tiek atcelta ja maksājums netiek saņemts piecu dienu laikā!

Reģistrācija
Dalībnieku saraksts

Tikšanās vietas koordinātes un tikšanās laiks tiks nosūtīts uz reģistrētiem e-mail.

Jautājumi, ierosinājumi vai sīkāka informācija zvanot, 26572957 vai rakstot [email protected]×4klubs.lv.

9 comments to Zosu Kāsis 2015 18.04.2015

Leave a Reply