A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Projekts Buhanka, УАЗ 37419 – 5 minūtītes (Nr.6)

Šovakar operatīvi bija jāsavācas uz darbošanās vakaru, jo pa dienu Remo apzvanīja mūs un ziņoja, ka jābrauc pirkt krāsa, laka, u.t.t., lai rīt jau var dot prom durvis uz krāsošanu. Krāsotājs esamot teicis, ka rīt ir vaļa un varētu sākt pieķerties mūsu projektam. Kas jādara, tas jādara. Pa dienu tikāmies Rīgā, Kuldīgas ielā 32, SIA “RAGS” autokrāsu veikalā, kuru mums ieteica krāsotājs. Attiecīgi iegādājāmies tumši zilu krāsu, laku, “burbulīti” u.c. sīkumus, kurus krāsotājs nosauca. UAZiks būs par treknu kārtu tumšāk zils nekā tagad.

Vakarā, attiecīgi, ķērāmies klāt, pirmkārt jau durvīm, kuras rīt jau jādod krāsotājam. Visas durvis jau iepriekš bija izņemtas. Ņēmām rokās smilšpapīru un taisījām tās matētas, lai krāsa kārtīgi turas. Pēdējie rūsas punktiņi nodabūti, nogruntēti. Vakara gaitā visas durvis sagatavotas, izņemti rokturi u.c. lietiņas noskrūvētas. Pēc durvju apstrādes ķērāmies klāt Buhankas virsbūvei, tai šovakar attiecīgi noskrāpēta priekša, šoferpuses sāns un daļa jumta. Piektdien pabeigsim, lai ~ otrdien var atdot UAZiku krāsotājam.

Renārs kārtīgi ir pastrādājis un uzmetinājis jaunu šofera puses kāpsli, kurš tiks iesēdināts izrūsējušā kāpšļa vietā. Kārtīgi pirms tam, protams, apstrādāts esošais un ielīmēts/iestiprināts jaunais. Bildēs var smuki redzēt kā tas izskatās jau ievietots. Super.

Tālāk pāris bildītes un timelapse video, kurā var redzēt visu vakara darbu iespiestu 5 minūtēs. :)

Leave a Reply