A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

UZMANĪBU! Svarīgi “Zosu kāsis 2017” dalībniekiem!

  1. Tikšanās vieta reģistrētajiem dalībniekiem tiks izsūtīta šovakar 18:00 ar SMS. Tikšanās vieta būs netālu no Rīgas. Tikšanās laiks – 7:00.
  2. Visiem dalībniekiem pasākuma laikā ir jābūt ieslēgtam telefonam / planšetei ar “Mapon Mobile Tracker”. Izdariet to jau šodien! Lejuplādējiet un piereģistrējieties! (informācija jau ir nosūtīta ar SMS).
  3. Domājiet par telefonu lādēšanu mašīnās. Ja “Tracker” nebūs ieslēgts un piereģistrēts – rezultāts netiks aprēķināts. Ja neredzēsim, ka punkti ir apmeklēti pasākuma dienā – rezultāts netiks aprēķināts.
  4. Visa informācija par “Zosu kāsi” būs pieejama šovakar – punkti, noteikumi, Google kartes, Mapon kartes (tiem, kam nav GPS) utt. Sagatavojieties braucienam savlaicīgi, jo rīt no rīta tam nebūs laika.
  5. Ja ir jautājumi vai neskaidrības – risinām šodien! 29996978 Andris.

Informācija par Mapon Mobile Tracker aplikāciju, kur to novilkt un kā reģistrēties, atrodama šeit >> http://www.4x4klubs.lv/2017/03/zk17/

Ieteicams aplikāciju uzstādīt laicīgi!

Reģistrācija un sīkāka informācija par pasākumu, atordama šeit >> http://www.4x4klubs.lv/2017/03/zosu-kasis-2017-01-04-2017/

 

4x4klubs

Leave a Reply