A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.

Ekspedīcija Kola 2018 2.diena

13.08.2018
10:09 – Nu, labrīt!! Šorīt esam ļoti apzinīgi un operatīvi. Īsi pēc 8:00 jau izbraucām no viesnīciņas. Nobraucām pārdesmit kilometrus, līdz atradām vietu, kur pabrokastot. Septiņi hamburgeri, americano kafijas, logu mazgāšana, eļļas līmeņu pārbaude un daži Essentuki minerālīši. Attiecīgi esam jau atkal ceļā. Dodamies virzienā uz Verhnie Mandrogi. https://goo.gl/maps/xouVrWVxJjk Tur ir Šnabja muzejs :))) Tas ciematiņš esot viss tāds liels tūrisma objekts.
… Tauta sacepusies, ka nekāda informācija netiek sniegta publiskajā telpā… :)) Par šo dienu nav daudz ko stāstīt, izņemot tūristu miestiņu un Vodkas muzeju. Miestiņu uztaisījuši super, autentiskās mājiņas, tūristu veikaliņi, suvenīri, muzejiņi un dažādas darbnīciņas. Viss maksā nopietni lielu naudu. Spiež uz ārzemniekiem kārtīgi, jo, kad aizgājām līdz upes prāmim, paprasījām cik maksā biļete uz izbraucienu pa upi. Kapteinis atbildēja, piemiegdams ar aci, ka ārzemju tūristiem tas maksā 2000RUR 😀 Šnabja muzejs bija super. Bildēs redzēsiet, piestrādājuši labi un izveidojuši savam kultam, tiešām, piestāvošu iestādi. Pārvaldība arī ideāla, jo nepilngadīgais komandas biedrs, bez problēmām, spēja iegūt 7 pudelītes ar šnabi. Pie tam, viņam tās iedeva nepilngadīgas biļešu pārdevējas 😀 😀 😀
Pēc miestiņa apmeklējuma devāmies tālāk ceļā. Par ceļu to bija grūti nosaukt, jo aptuveni 70 kilometrus mēs pārvietojāmies pa kārtīgu asfalta un grants kokteili, kurš noklāts tikai un vienīgi ar bedrēm. Drausmīgi. Pārbaudījums automašīnām tas bija kārtīgs un kad tikām atpakaļ uz normāla ceļa, likās, ka ir noticis brīnums 😀
Braucām līdz tumsiņai un kad jutām, ka pietiek, tad bookingā meklējām kur nokrist. Atradām foršu vietu netālu no Oņegas ezera. Smuka, liela guļbaļķu māja, maksāja 10000RUR uz visiem. Kārtīgi pavakariņojām un pēc sirsnīgām, naksnīgām sarunām devāmies pie miera.

Leave a Reply