SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

PSRS Ekspedīcija Liepāja Edition rezultāti un GPS Tracki

psrs081. CDT
2. VATEVAAA TEAM
3. TEAM RESONANCE
4. PUUK
5. FREE
6. 4X4
7. DIGGERS.LV
8. AUDI
9. ŽURKULĒNS
10. GLUDEKLIS
11. ĶIRZAKA
12. ŅĪNA

Apsveicam uzvarētājus un paldies par piedalīšanos, gaidīsim arī uz nākamajiem pasākumiem!

Gribētos arī redzēt dalībnieku GPS trackus, ja nav zēl sūtiet uz [email protected] vai sazinieties iekš skype ar DeadmaroZ-TLOTL

PSRS ekspedīcija Liepāja edition Vatevaaa GPS Track

Widget powered by EveryTrail: GPS Geotagging

PSRS ekspedīcija Liepāja edition 4×4 GPS Track

Widget powered by EveryTrail: GPS Geotagging

PSRS ekspedīcija Liepāja edition CDT GPS Track

Widget powered by EveryTrail: GPS Geotagging

11 comments to PSRS Ekspedīcija Liepāja Edition rezultāti un GPS Tracki

 • Kakjis

  pasaakums bija izdevies, ljoti patika… tachu nebija skaidra punktu skaitiishana…

 • PRTG

  Bija labs, paldies! Vatevaaa Team, Volvo 850.

 • Jurģis

  Man patiess prieks ka Sparco Evo ir kārtīgi pacenties un iepriekšējo sacensību trūkumi, ja ne pilnībā novērsti, tad par tiem vismaz ir stipri piedomāts. Lai arī rezultātus nācās tik ilgi gaidīt (bet laika ritējuma ātrums jau vienmēr ir atkarīgs no tā kurā pusē mazmājiņas durvīm jūs atrodaties) tomēr ļoti patika personīgā attieksme (KATRS dalībnieks saņēma apliecinājumu par dalību pasākumā). Tas bija tiešām jauki.
  Interesants bija arī virsardzes apmeklējums kurā, diemžēl, vislabāk tomēr atceros tikai melnās sienas uz kurām vislaik nācās skatīties… 😀
  Man patika. Paldies CDT komandai, kuras sastāvā es šoreiz startēju, par izcilu sadarbību. Bija patiess prieks sastrādāties. 🙂

  Mazliet tomēr arī kritikas, lai viss nebūtu nedabiski saldi. Esmu pārliecināts ka tas nākamo pasākumu padarīs vēl labāku.
  Koordinātes: Bija vairākas ļoti neprecīzas koordinātes (lielākā nobīde pat 500m). Ņemot vērā ka tas bija klajs lauks nevarētu sūdzēties par signāla trūkumu. Enīvej, ar punktiem vajadzētu saudzīgāk.
  Punkti: Tomēr būtu labi ja viņu būtu kautkā marķēti. Ja ir slinkums pēc tam braukt un novākt punktus tad var jau izkārt kādu salmu lelli vai kautko kas pats ar laiku paliek par dabu (ne 348 gados), un tomēr nevajadzētu arī pūst krāsu uz objektiem. Vispār viņi bija diezgan atpazīstami, bet divās vietās man tomēr radās šaubas. Respektīvi, ja ir fotopunkts, tad lai tur nav divu domu.
  Norise: Mēs ar visu tikām galā trīs stundās, bet gribējās vēl. Varbūt var nākamreiz padomāt par papilduzdevumiem un skatīties pēc punktu skaita nevis pēc finiša laika..

  Paldies vēlreiz,
  Jurģis aka Vatevaaa

 • Jurģis

  ps. Neuztver tekstu par mazmājiņu nekādā personīgā veidā. Tas ir domāts TIKAI un vienīgi kā izteiciens.

 • CDT ekipāža šoreiz startēja neparastā sastāvā, kurš izrādījās pat ļoti veiktspējīgs. Papilduzdevumi šoreiz būtu noderējuši, bet to vietā pēc tam, kad tikām aiztriekti no cietuma vārtu priekšas vēlāk šovā ieturētajā stilā, sameklējām 3 ģeoslēpņus.

  Ja kāds izmantoja attīrīto ceļu no KP17 uz KP8/6, tad prieks, ka vēl kādam noderēja, mēs tur labu laiku rosījāmies, kamēr izzāģējām kritalas, ātrāk būtu bijis braukt apkārt 🙂

  No Liepājas atgriezāmies tikai šovakar, atvilkām arī Vatevaaa team Volvo, kurš ekspedīcijā pamanījās izbeigties.

  Kā jau teicu pēc pasākuma – kļūdas ir pieņemamas, kamēr vien tām kontrollaika ietvaros var izdomāt risinājumu. Visvairāk mūs samulsinaja KP4 pāris, kurš beigās izrādījās KP39, kurš no aprēķinātajam koodrdinātām atradās 680m attālumā, bet no savas īstenās atrašanās vietas dabā – nedaudz vairāk, kā 100m attālumā. Par KP2 (skeletgalvu), ja gribam būt pavisam precīzi – nobīde bija 320m.

  Kopumā iespaids ļoti labs. Cietuma šovs arī bija interesants, tikai nākamreiz niknais priekšnieks varētu atcerēties uzprasīt komandas nosaukumu, pirms apgalvo, ka “tev tagad visi punkti ir atņemti” 😀 bet doma, ka tādā veidā pastāsta par objektiem bija laba.

 • PRTG

  Aizmirsu piebilst, ka Bārtā ne vien pārsitām karteri, bet paņēmām arī slēpni. Bija jautri! =)

 • Mums liels prieks, ka kādam arī patika! No kļūdām mācās un neņemiet ļaunā, ja nebija viss ok!
  Dalībnieki mūs pārsteidza ar izdomu un stratēģisko domāšanu- cepuri nost! Malači!
  Centīsimies rīkot interesantus un sarežģītus pasākumus arī turpmāk! Gaidām atsauksmes un ieteikumus!
  Paldies visiem, kas piedalījās! …un paldies tiem, kas vēl piedalīsies!

 • Faust 4x4 team

  pasākums uz goda, paldies organizatoriem, bet vienalga nesapratu skaitīšanas sistēmu…. Vatevaaa team gribētos dzirdēt volvo remonta izmaksas…. pēc jums liepāja vēl ilgi kūpēja 😉

 • Man ieraugot V850 vienmeer saznaudzas sirds 😉 pagaidaam miilaakaa mashiina kas bijusi , bet … nu remonti neadekvaati daargi

 • PRTG

  To DeadmaroZ-TLOTL: nav tik traki, ja piemeklē detaļas caur ss.lv un neremontē Volvo centrā, var izbraukt ar tīri pieņemamiem cipariem.

 • Bet jaaremontee katru 2tro dienu 😉

Leave a Reply