SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Atskaite un Bildes no 1. talkas

Lieldienu brīvdienās beidzot tika aizvadīta 4×4 kluba pirmā talka.Šoreiz bija mērķis izveidot trasi turpmākajiem off-road piedzīvojumiem,kas arī godam tika izpildīts.Nedaudz padarbojoties ar motorzāģiem un fizisku spēku pa kādreiz mērnieku veidotu stigu,iznāca lielisks posms,kur noslīcināt iespējams gandrīz jebkuru auto.Pēc brīža jau pirmie entuziasti nodarbojas ar peldēm aukstā un netīrā ūdeni,kā arī meklēja kur kabināt vinčas troses.Kopumā tika izveidota apmēram 1/3 trases,kas sanākusi visnotaļ smaga,taču sausā laikā izbraucama arī ar minimāli sagatavotu auto.Pēc šāda cītīga darba sekoja pusdienas svaigā gaisā ar saviesīgām sarunām.Paši nepacietīgākie gan pamanījās vēlreiz izbraukt cauri trasei un salauzt savas mašīnas līdz galam.

Statistika:

13 mašīnas

11 mortorzāģi

1,4km trases

2 norautas pusasis

2 izbeigušies sajūgi

15kg šašlika

Vairāk kā 40 cilvēku (neskaitot suni)

Neviens neapmierinātais

Līdz nākamajai reizei!

Foto autors Martiņš T. (Tolx)

Pārējās bildes meklēt iekš FTP

1 comment to Atskaite un Bildes no 1. talkas

  • Tuttii

    Oooiii… talkā bija daudz daudz dubļu!!! Gandrīz ekvivalentā daudzumā ar “Ziemeļu robežas” dubļiem! Protams paredzēti “auto priekiem”. Neizpalika arī “Vēderprieki” :)))

Leave a Reply