SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Jāņa Sēta tiešsaistē publicē kartes

karteJau krietnu laiku ir pieejami tādi karšu servisi kā Google maps, Yahoo maps u.c., tomēr aizvien ar tiem bijušas problēmas, piemēram, pārklājums nav pilnīgs, iztrūkst tādas bezceļu braucējiem vajadzīgas lietas kā mazie lauku celiņi, satelītfoto ir pārāk rupjš utml.

Ir kļuvis krietni labāk, jo ir parādījušās Jāņa Sēta kartes tiešsaitē līdzīgi kā Google un Yahoo, tikai informācijas krietni vairāk. Pieejamas ir Baltijas ceļu kartes, kā arī jaunā Latvijas topogrāfiskā karte, kā arī visa Latvijas aerofoto karte. Aerofoto materiāls ir salīdzinoši svaigs, piemēram, Dienvidu tilts Rīgā vēl nav redzams uzceltā veidā, tomēr ir redzama būvniecības otrā kārta.

Tāpat kā JS Baltija programmatūrā, arī šajā lapā iespējams meklēt apdzīvotas vietas un adreses un lietot pārējos rīkus. Ir parādījusies arī patīkama jauna iesopēja: uzrādīti Rīgas sabiedriskā transporta maršruti ar visām pieturām.

Ko nu daudz vairāk, skatieties paši: http://www.balticmaps.eu/ un ja ir ko piebilst par šo karti Internetā – komentāri ir jūsu rīcībā!

2 comments to Jāņa Sēta tiešsaistē publicē kartes

Leave a Reply