SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Nokia dodas bezceļā?

nokia-3720-4Beidzot kāds jauns un tīri glīts Nokia telefons tiem, kam pa dubļiem jādzīvojas. Šovasar tiks uzsākta Nokia 3720 classic tirdzniecība, paredzamā cena – mazliet pāri 100Ls.

Telefona galvenais parametrs, kas interesē bezceļu braucējus: vai var sist un slīcināt? Var! IP54 klasifikācija paredz, ka telefona elektronika ir aizsargāta pret putekļu ietekmi (klase 5), savukārt ūdensizturības klase 4 paredz aizsardzību pret šļakatām no visām pusēm un pieļauj īslaicīgu iemērkšanu ūdenī (iekrišanu un tūlītēju izņemšanu).  Kā pareizi telefonu sist un slīcināt mums parāda pārstāvji no Nokia!

Kritiens no divu stāvu augstuma:

Pelde aukstā baseinā:

Turpat pie šiem video ir vēl daži tīri jauki, piemēram telefona pelde alus kausā un maza demonstrācija kā telefonam iesist ar golfa nūju. Visi šie video labi parāda telefona iespējas, tomēr uzmanīgu dara tas, ka tos visus ir radījusi Nokia. Visai drīz būtu jāparādās arī neatkarīgiem testiem…

Pārejam pie garlaicīgās daļas – telefona parametri: 2 megapikseļu kamera ar LED zibspuldzi, kas izmantojama arī kā mazs lukturītis, ~5cm ekrāns ar izšķirtspēju 320×240 pikseļi, uzstādīta programmatūra Nokia Maps. Lai nebūtu garlaicīgi gaidot palīgā pasaukto traktoru, telefonā ir iebūvēts arī FM radio. Savienojumiem ar ārējām iekārtām ir iestrādāts Bluetooth 2.1 un microUSB pieslēgvieta, papildus datus iespējams saglabāt microSD atmiņas kartē (telefons ir komplektā ar 1GB microSD karti). Visa šī daile darbojas EGSM standartā (900/1800/1900MHz), tātad 3G atbalsta diemžēl nav.  Svars 94 grami, baterija, kura pieskrūvēta pie telefona ar pamatīgu skrūvi, bez papildus uzlādēšanas paredzēta 7h runāšanai vai 18 dienu gaidīšanai vai 14h mūzikas atskaņošanai (pa šo laiku traktors gan jau ka atbrauks).  Detalizētāka informācija ir pieejama ražotāja mājas lapā.

Filozofiskas pārdomas par IP54 klases telefonu iegādi: iespējamie bojājumi un to novēršana Nokia telefonam varētu būt krietni vienkāršāka kā, piemēram, Sonim telefoniem, jo Latvijā darbojas pietiekami daudz autorizētu Nokia servisa centru, tomēr ja telefonu līdz galam nesabojā, šādi apsvērumi varētu izrādīties lieki.

nokia-3720nokia-3720-1nokia-3720-3nokia-3720-4nokia-3720-6

17 comments to Nokia dodas bezceļā?

 • hugo

  Nuneticu es tiem NOKIA offroad variantiem. vēl vecais N 5140i atbilda kaut necik solītajam… Nākošais solis 5500 Sportir jau fck.. 🙁

 • Redzēsim kad parādīsies, tie video jau daudzsološi izskatās. Domāju ka sadabūšu šamo pamēģināšanai, kad aparāts nonāks līdz banānu republikai…

 • hugo

  Sux… manjau sen N5500 ir izbesiijis, bet vienkārši naf telefona , kurm varētu iebakstiit ar pirkstu un tiekt -es to gribu..

 • TvaiX

  Varēja būt labākā krāsā lai dubļos var ieraudzīt… 🙂

 • Agnis

  5410 bij normals savam laikam… tagad sen jau gan fiziski gan morali novecojis models. kautka divaini ka shi nisha ar izturigiem telefoniem aktiviem cilvekiem ir praktiski tuksha. man ir N72… korpuss tiek mainits reizi 2-3 meneshos… skalrunishi ar!

 • Tvaix: varēja. Bet speciāli priekš Tevis tur ir, citēju: “Lidmašīnas režīms” 😉

 • wert

  Kad tad šis brinums paradisies veikalos, baigi ieintereseja.

 • Manuprāt Nokia piegādāt aparātu paredz sākt 3. kvartālā (preses relīzes iztiek ar sauso “this summer” kas arī ietilpst 3. kvartālā). Testa aparāts vēl nav pieejams, bet ir naiva cerība ka kādu dienu tāds no ražotāja ienāksies, ja tā tad uz kādu dubli aizvazāšu, uztaisīt “field test” pa offroadiski…

 • Jānis...

  Starp citu ! Pēc 5140i tikai šis(3720) ir nākamais tādas klases aparāts…

 • Var jau būt, bet iesaku uzmanīties, pēdējā laikā LV interneta veikali mēdz ļoti naski bankrotēt.

 • Rokā ir. Iegremdēšanu 5cm dziļumā uz 20 sekundēm izturēja 🙂

 • agnis

  Iegremdeshanu izstradata motorella ar iztureja! apmeram 15cm!!! Noslauciju, nomazgaju ar bremzu tiritaju (Labs shkaiditajs airasolos) Nosusinaju ar kompresoru un turpinu lietot! Silti iesaku sho aparatu, manejais pie manis ir jau kopsh novembra un pa sho laiku ir kritis gan udeni gan ella, gan ari apmeram no 3 stavu augstuma pret betonu un ir panemts lidzi ari uz pirti! 😀 ikdiena kabata kopa ar atslegam, instrumentiem un reizem smiltim. strada vispar bez problemam!!!

 • Pēc kritiena no galda pārstāja funkcionēt kamera.

 • agnis

  Nu diezvai tu del tas kameras daudz beda… kvalitate ja godigi jau tapat zem kritikas! 😀

 • […] pagājis kāds brīdis kopš pēdējā slīcināmtelefona apskata, un Samsung nācis klajā ar jaunu tālruņa modeli Xcover 271, kas aizstāj Samsung iepriekšējo […]

Leave a Reply