SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Oktobrēni gatavi!

Agrā sestdienas rītā bijām nolēmuši braukt uz Oktobrēnu norises vietu veikt pēdējos sagatavošanas darbus. Rīts sākās daudzsološi – ar aizgulēšanos. Tomēr tas neietekmēja plānotos darbus un gandrīz laikā ieradāmies Mazozolu pagastā. Pirmkārt sarunājām lielu, skaistu un labu traktoru, kas varētu palīdzēt dalībniekiem, nepieciešamības gadījumā. Traktorists pēc dabas cilvēks atsaucīgs un vienošanos panācām ātri, tikai parādījās šaubas, ka negribētos to traktoru noslīcināt, jo pasākuma norises vietā to esot viegli izdarīt. Vēl atlika saskaņot viena neliela privātīpašuma izmatošanu un viss kārtībā. Arī šis uzdevums veicās labi, jo cilvēks ir atsaucīgs un atļauj pārbraukt pāri vienam zemes pleķim.
Rezultātā – devāmies izbraukt nu jau līdz pēdējam sīkumam saskaņoto trasi. Viegli negāja. Purvs, ūdens, dubļi. Pirmo divdesmit minūšu laikā ar nelieliem laika intervāliem atskan prieka pilni saucieni par piesmeltiem zābakiem un, ūdenim zābakos jauki šļankājoties, iznesam uz rokām Suzuki Samurai cauri plānotajai trasei.

Tālāk un sīkāk neaprakstīsim visus tos jaukumus, ko varēsiet paši apskatīt jau šajā nedēļas nogalē!

Pasākums ir sagatavots, tā kā gaidīsim visus dalībniekus 3. oktobra rītā Mazozolu pagastā. Precīza informācija par bāzes vietu tiks publicēta tuvākajās dienās. Ja rodas jautājumi – droši sazinieties ar mums – (Kaspars 26312300, Andris – 29996978)

Leave a Reply