SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Oktobrēnu atskaite

jaunaPagaidām laikapstākļi mūs lutina un varam mierīgi baudīt saulainas vasaras beigas, taču tas nenozīmē, ka miers valda 4×4 kluba iekšienē.

Notiek aktīvs darbs Oktobrēnu sagatavošanai, lai dalībniekiem sarīkotu labu atpūtu bezceļa apstākļos. Jau ir sarūpētas naktsmājas un ēdināšana, kā arī nosprausta orientēšanās zona dabā. Patreiz turpinās formalitāšu sakārtošana ar Mazozolu pagastu un privātīpašniekiem, kas varētu ieviest nelielas korekcija mūsu kopīgā izklaides pasākuma formātā, bet pilnīgi droši ir tas, ka pasākums notiks iecerētajā laikā un vietā. Ne mazāk skaidrs ir arī dubļu daudzums, kas būs jāizmaļ caur automašīnu riteņiem – un tas ir milzīgs!

Varam pačukstēt, ka šīs reizes pasākums notiks tikai uz privātas zemes, kas nozīmē – faktiski slēgtā teritorijā. Tamdēļ – gatavojiet savus bezceļos braucamos aparātus, neuztraucieties par tehniskās apskates neesamību un piedalieties! Gaidīsim gan nopietni sagatavotus auto, gan standarta apvidniekus – darāmais atradīsies visiem!

Leave a Reply