SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Dublis Nr4 21-22.Novembris

ga (Large)4×4 Klubs pošas uz ziemas miegu? Nē, mēs neguļam. Un tieši tāpēc jums tiek gatavots jau nākamais pasākums. Kā ceturtais mūsu veidotais brauciens, šis, ir ieguvis savu nosaukumu pateicoties izsenis slavenajiem un dažbrīd neizbraucamajiem Rideļu apkārtnes dubļiem:  ‘’Dublis Nr.4’’ Kā jau ierasts, trases sagatavošanai veltam visus spēkus, fiziskos un intelektuālos. Un tā, jūs sagaida leģenda, smilšu – grants aplis, dažādi papilduzdevumi un protams orientēšanās zona, kas allaž ir bijis offroad rozīnīte. Apsolām, ka garlaicīgi nebūs nevienam.

Ceturtais dublis, ‘’Dublis Nr.4’’  norisināsies novembra otrajā pusē 21. un 22. datumā, Tukuma tuvumā esošās Sēmes pagasta teritorijā. Kā parasti aicināti tiek visi kam offroad māksla rit asinīs, kluba biedri, draugi un pat tu, kas neesi vēl iemēģinājis roku dublī, pasākums ir atvērts visiem. Atskatoties uz pagājušajiem pasākumiem, nesaķeriet galvas, šoreiz trase būs sagatavota jebkurai grūtības pakāpei. Darīt ko būs gan džipam, kas tikko no salona izripojis, gan TR3 klases auto, kas vasarā no Lādogas atgriezies. Bet neaizmirstam, ka pasākuma formāts tomēr ir un paliek „izklaide un tūrisms”, kas ļauj mums visiem iegūt iemaņas dubļu, purvu, karjeru un sevis pārvarēšanā.

Sīkāka informācija par pasākuma 4×4 ieskaiti  sekos.

7 comments to Dublis Nr4 21-22.Novembris

Leave a Reply