SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Dublis Nr4 – arī “vieglajiem” 21-22.Novembris

DSC002854×4 klubs ir organizācija, kas rīko pasākumus ne tikai kārtīgos bezceļa apstākļos, bet arī atbalsta tūrisma braucienu ideju, tāpēc nākamajā mūsu rīkotajā pasākumā Dublis Nr4, kas notiks 21. novembrī, īpaša uzmanība tiks pievērsta arī tūrismam, ievērības cienīgu objektu un skatu vietu apmeklēšanai. Tieši tādēļ pasākums būs sadalīts divās daļās – 4×4 daļa un Road daļa. 4×4 daļā gaidīsim dalībniekus ar pilnpiedziņas mašīnām, kuri nebaidās no kārtīgiem dubļiem, ūdeņiem un bezceļiem, turpretī Road daļas dalībnieki pasākumā varēs piedalīties ar tā saucamajiem „parketa džipiem” vai pat ar vienas ass piedziņas automašīnu, tautā sauktu par divriteni.

Road ieskaites dalībniekiem būs jāveic organizatora uzdota leģenda konkrētā teritorijā – Sēmes pagastā, kuras laikā būs jāsavāc informatīvie kontrolpunkti, tādā veidā iegūstot pilnu informāciju par orientēšanās zonas uzdevumiem – katrā informatīvajā punktā būs norādes kā sasniegt kādu no orientēšanās objektiem, piemēram, apraksts, GPS koordinātes, azimuts un cita informācija. Leģendas brauciens notiks pa normāli izbraucamiem meža celiņiem vai koplietošas ceļiem. Pēc leģendas izbraukšanas, Road klases dalībnieki dosies orientēties pa koplietošanas ceļiem, izmantojot informāciju, ko būs ieguvuši Leģendas braucienā. Road ieskaitē nevienam no kontrolpunktiem nebūs jāpiebrauc klāt ar automašīnu – tas pat būs aizliegts norādītās teritorijās. Ir padomāts arī par to, lai Road braucēju diena nebūtu pavisma viegla, tādēļ, pēc savu kontrolpunktu atrašanas, tiks dota iespēja pievienoties 4×4 mašīnām un mēģināt atrast vieglākos no bezceļu orientēšanās kontrolpunktiem, taču atšķirība būs tā, ka šiem kontrolpunktiem nebūs obligāti jāpiebrauc klāt ar automašīnu rokas stiepiena attālumā, kā tas ir pierasts orientējoties ar 4×4 automobīli.

Sīkāka informācija par pasākuma 4×4 ieskaiti un arī par Road dalībnieku uzdevumiem sekos jau tuvākajā laikā, tā kā gatavojiet savus „parketniekus”, „džipus”, „divriteņus” un ielas mašīnas – tiksimies 21. novembrī  Tukuma novada Sēmes pagastā!

P.S. Atgādinām, ka šis ir oficiāls pasākums, kas saskaņots ar visām nepieciešamjām valsts iestādēm, kā arī privātīpašniekiem.

6 comments to Dublis Nr4 – arī “vieglajiem” 21-22.Novembris

Leave a Reply