SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Piedzīvojumu ekspedīcija „Rudens 2009” 07.11.09-08.11.09

Jau divas nedēļas no vietas iegriežos mežā lai novērtētu ūdens līmeni grāvjos un upēs. Nu beidzot tas ir sasniedzis līmeni, kad droši var teikt – rudens ir klāt.
Uzaicinām visus parketu un sagatavoto džipu īpašniekus piedalīties, nu jau gadskārtējā, piedzīvojumu ekspedīcijā – ‘’Rudens 2009’’
Šoreiz Rudens ekspedīcija sāksies netālu no Rīgas un vedīs uz Ērgļiem. Pa ceļam dalībniekiem būs jāizbrauc caur Ādažiem, Inčukalnu, Allažiem, Nītauri, Zaubi lai sasniegtu viesnīcu Ērgļi, Ērgļos. Kā jau ierasts maršruts ies pa slikti izbraucamiem ceļiem, dalībniekiem būs jāpieturas pie uzdotā maršruta – zila, sarkana vai melna. Kā arī jāsameklē kontrolpunkti dabā. Lai atvieglotu atzīmēšanos punktos, šoreiz vairāk būs jāizmanto fotoaparāts. Svētdien būs ”skrējiens” ap Ērgļiem. Sestdienas vakarā organizatori uzsauc pirti un džakuzi uz 2 st.
Šoreiz dalībniekus dalīsim divās klasēs – sagatavotie un standarta auto. Sagatavotiem auto tiks doti maršruti, kur iespējams būs vajadzīga vinča, standarta auto būs maršruti un punkti, kur iespējams izbraukt ar standarta 4×4 auto – iespējams pēdējiem būs jānobrauc vairāk kilometri.

Viesnīca ”Ērgļi” piedāvā numuriņu vienai personai par 10 Ls ar brokastīm, pirti, baseinu, džakuzi vakarā un no rīta, kā arī karalsikas vakariņas par 5 Ls no cilvēka.

Ja rodas jautājumi rakstiet [email protected] Sīkāka informācija sekos.

Arnis Namajuns
Tel. 29458000

6 comments to Piedzīvojumu ekspedīcija „Rudens 2009” 07.11.09-08.11.09

Leave a Reply