SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Jaunumi par Dublis Nr4 ROAD sadaļu

Tikko esam atgriezušies no pasākuma norises vietas un steidzam visiem darīt zināmu svaigāko informāciju. Road sadaļas brauciens notiks pa lielākiem un mazākiem koplietošanas ceļiem, kuru kvalitāte nerada šaubas par izbraucamību pat ar attēlos redzamo Ford Escort, ar kuru šodien bez problēmām tika izbraukts viss maršruts.
Dalībniekiem būs jāveic brauciens pēc leģendas pa pagastu, kura laikā jāatrod organizatoru izliktie kontrolpunkti, tādā veidā savācot informāciju par objektiem, kuri jāapmeklē pēc leģendas beigām. Tie būs Tukuma rajonā esoši kultūrvēsturiski un citi ievērības cienīgi objekti, kurus ir vērts apskatīt un izpētīt. Dalībniekiem, kuri šos divus uzdevumus būs veikuši pietiekoši ātri, dosim iespēju apmeklēt Off-road braucēju vieglākos punktus, tādā veidā gūstot iespēju pavērot 4×4 automašīnu cīņas ar sevi un dubļiem, kā arī ievākt papildus punktus savā kontā.

SVARĪGI – dalības maksa Ls25 nemainās līdz pat pasākuma dienai!

Atgādinam, ka pasākumā var piedalīties ar jebkādu auto, tamdēļ pievienojam dažas fotogrāfijas no šodienas brauciena.

DSC05704_1DSC05707_1DSC05703_1DSC05702_1

Leave a Reply