SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Dubļu mīcīšanas svētki Rugājos

Ir noslēdzies šī gada aktīvais čempionāts un praktiski vietas ir sadalītas, tehnika ir nolikta un varbūt pat aizmirsta līdz nākamajam gadam.

Lai tehnika neierūsētu un netiktu piemirstas iemaņas tās stūrēšanā šī gada 14.novembrī Rugāju novada Medņu trasē notiks pasākums visiem entuziastiem, kuru īpašumā ir braucamais ar 4×4 piedziņu (automašīna, kvadracikls). Starts kā parasti apmēram plkst.10.00, par visu pārējo runāsim uz vietas. Dalības maksa LVL 20.00 no transporta vienības. Braukšana notiks pa leģendāro Medņu apli.
Pasākuma laikā darbosies bufete. Pēc oficiālā pasākuma būs iespēja atpūsties un vienkārši jautri pavadīt vakaru krogā „Harmonija” Rugājos. Ir iespēja iepriekš pasūtīt pirtiņu pie Boževas ezera iepriekš sazinoties ar Jāni Auziņu. Būs iespēja palikt pa nakti iepriekš piesakoties.

Sīkāka informācija zvanot pa tālruni + 37129149202 un jautājot Jāni Auziņu.

www.rugaji4x4.lv

Visi Laipni aicināti.

Leave a Reply