SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

WCC Rīga Chekpoint 2009

fusion-logoSveicināti auto mīļotāji!

Kā zināms auto klubs „Windcitycars” ir paplašinājies un izveidojis filiāli arī Rīgas ielās. Mēs vēlamies popularizēt sevi un vienlaikus parādīt to, ka klubs joprojām rūpējas par auto faniem, tādēļ esam nolēmuši šomēnes, 13. decembrī uzrīkot orientēšanās pasākumu „WCC Rīga Chekpoint 2009”. Pasākums tiks veidots nevis sacensību, bet gan sadraudzības garā.
Tātad, š.g. 13 decembrī plkst. 12:00 sākam atraktīvu pasākumu no Viskaļu un Ezermalas ielu krustojuma ,virzienā uz RTU. Kopējais distances garums ne vairāk kā 50 km, dalības maksa 2 LVL no komandas. Dalībnieku komandu skaits ierobežots, maksimums būs 20 komandas, katrā komandā pa trim cilvēkiem. Pasākuma gaitā tiks vērtēta gan dalībnieku atraktivitāte, gan loģika. Pastāv iespēja nopelnīt arī papildus punktus, kas tiks piešķirti, piemēram, par komandas noformējumu.
Komandu pieteikumus gaidām uz e-pastu [email protected]

Pasākuma gaita:
• 12:00 Pulcēšanās – Karte
• 12:30 Sapulce
• 13:00 Startē 1. komanda
• 16:00 Finišs
• 16:15 Apbalvošana

Sacensību organizatori –   Ivars Nolle , mob. 228201680

NOLIKUMS

1 comment to WCC Rīga Chekpoint 2009

Leave a Reply