SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Lielais Skrējiens 2010

lielais_skrejiens_2010 (Custom)Atbrauc un atrodi sev jaunu vinču! Sponsorē www.4x4lv.lv

Lielais Skrējiens 2010.

Mainīta starta vieta!!!

Sasnidzis ir daudz sniega, un izskatās, ka tuvākajā laikā tas neizkusīs. Tas nozīmē, ka parasti meža ceļi ir pārvērtušies par mērena offroada poligonu. Kā mēs to varam izmantot? Skaidrs –jārīko ‘’Lielais skrējiens’’.

Lielā skrējiena pamatuzdevums.

Katram dalībniekam tiks izdalītas kontrolpunktu atrašanās vietas vai nu koordināšu formā vai kā punkts uz kartes. Katrā kontrolpunktā dalībnieku sagaida uzdevums. Atrisinot nelielu uzdevumu dalībnieks saņem atbildi – ciparu. Cipars ir viena no koordinātes sastāvdaļām. Atrodot visus ciparus, tiek sastādīta kopējā koordināte. Sasniedzot šo koordināti dalībnieks saņem nākošos kontrolpunktus. Dažos kontrolpunktos iespējams saņemt vairākas atbildes uzreiz – bet šie kontrolpunkti būs grūtāk sasniedzami vai uzdevumi būs sarežģītāki. Lai viss būtu godīgi, dalībniekam (bez auto) jānobildējas pie kontrolpunkta. Tā kā punkti nav obligāti jāsasniedz ar auto, tad piedalīties var jebkurš auto, kam ir iespēja pārvietoties pa dziļāku sniegu.

Pasākuma dalībnieki netiek iedalīti klasēs, visi brauc ar ko vēlas, protams, 4×4 auto īpašniekiem ir zināmas priekšrocības, viņi var piebraukt tuvāk punktam. Uzvarētājs ir tikai viens – tas kurš atrod pēdējo kontrolpunktu viss ātrāk. Pēdējā kontrolpunktā balva – Vinča EWX9500, 370 Ls vērtībā , 2. un 3. vieta saņems balvas 50ls vērtībā. Visi finišējošie dalībnieki saņem diplomu par dalību ‘’Lielajā skrējienā 2010’’
Pasākums notiks 16 janvārī, starts atpūtas bāzē ‘’Lilaste’’ N 57 11,297 E 24 21,272 starts Ādažu lidlauks N 57 05,967 E 24 15,864 Finišs – kaut kur mežā pie lielā ugunskura… , dalības maksa auto – 30 Ls, atv, sniega motocikli un motocikli – 15 Ls. Kopējais kilometru skaits ap 150 km. Pasākuma ilgums – ap 9 st.
Starts no atpūtas bāzes ‘’Lilaste’’ – pl. 10:00 Starts Ādažu lidlauks N 57 05,967 E 24 15,864 pl.10:00

Dalībniekiem jāmāk orientēties apvidū, jābūt digitālajam fotoaparātam, GPS iekārtai, vēlams klēpjdators ar Latvijas kartēm. Auto jāaprīko ar siltiem dzeramajiem, sniega lāpstām un foršiem komandas biedriem.

Pieteikumus (kā arī jautājumus) varat sūtīt uz [email protected]

Uzrakstot savu vārdu uzvārdu un auto marku.

19 comments to Lielais Skrējiens 2010

Leave a Reply