SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Pirmā kopā sanākšana

Tūlīt būs apritējis gads kopš sanāca kopā bariņš entuziastu un nolēma (4×4) pasauli padarīt labāku. Ja runājam nopietni – pirms gada tika dibināts 4x4klubs. Šis gads ir bijis darbīgs un ražīgs, tādēļ dzimšanas diena ir jāatzīmē. Un atzīmēšana notiks!

Pagājušajā nedēļā 4×4 kluba valde sanāca kopā, apsēdās un lēma, sprieda, diskutēja par to kas un kā būs šajā gadā. Par to gan pastāstīsim mazliet vēlāk, taču šajā brīdi darīsim zināmu svarīgāko tuvākajam pasākumam un kopā sanākšanai.

Tātad 4×4 kluba dzimšanas dienas svinības notiks kopā ar šī gada pirmā ROAD pasākuma noslēgumu un tas būs – 27. februārī. Esam rezervējuši telpas ar pirti tepat netālu no Rīgas, 3 kilometrus no Ropažiem – pirts “Pie Zeltītes“.

zeltite

Ap plkst. 17:00 notikuma vietā ieradīsies “Aizbrauc tur… ” dalībnieki, kuri pieliks punktu gandrīz divus mēnešus ilgajām cīņām.
Ap plkst. 18:00 pirtī sagaidām visus pārējos viesus, kas kopā ar mums grasās svinēt 4×4 kluba jubileju un ballēties līdz rītam.

Maksa par telpu un pirts izmantošanu ir 5 Ls no cilvēka, kā arī līdzi jāņem groziņš – pēc savas gaumes un organisma spējām.

Dalība jāpiesaka līdz 25. februārim, dalības maksu pārskaitot uz šādu kontu:
LV17HABA0551002728127
Kaspars Purmalis, 210179-11226, ar norādi “Pirts” un no kā.

4 comments to Pirmā kopā sanākšana

Leave a Reply