SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Aizbrauc tur – kopsavilkums

Šī gada pirmais un visgarākais pasākums ir noslēdzies. Iespējams tieši pasākuma ilgais termiņš bija tas, kas atbaidīja daudzas ekipāžas izturēt līdz galam, jo pasākuma uzdevumu izpildi veiksmīgi uzsāka liels ekipāžu skaits. Protams ir apzinātas arī organizatoru kļūdas tik laikietilpīgu pasākumu rīkošānā, tamdēļ apsolām, ka nākamais pasākums neapšaubāmi būs labāks. Bet ko nu par to! Ieskatīsimies pasākuma noslēgumā!

Sestdienas rīts bija noteikts par beigu sākumu. Naktī dalībniekiem tika iedota informācija par starta vietu un 9:00 sestdienas rītā visi satikāmies norādītajā stāvlaukumā. Notiek dažas organizatoriska un dalībnieciska rakstura diskusijas, līdz brīdim, kad viss ir gatavs startam. Organizatori apstāsta pasākuma būtību,dalībnieki saņem pirmos dokumentus un uzdevumus un dodas ceļā. Cits nekavējoties, cits sēž automašīnā un plāno, rēķina, domā.

Beigu pasākuma galvenā doma ir atrast uzdotos kontrolpunktus, kuru atrašanās vietas noteikšana nav no tām vieglākajām. Visa diena ir sadalīta četrās orientēšanās zonās un katrā ir pieci uzdevumi. Uzdevumu atrisināšanu var atvieglot atplēšot aploksnes ar papildus norādēm, taču tas samazina atrastā punkta vertību. Katrā zonā atrodas tiesnešu punkts, kurā ar specuzdevuma palīdzību dalībnieki tiek pie nākamās zonas uzdevumiem.

Ņemot vērā, ka līdz pēdējās zonas tiesnešu punktam lielākā daļa dalībnieku ierodas vēlā pēcpusdienā, tiek pagarināts kontrollaiks, kas ļauj dalībniekiem sameklēt vēl kādu kontrolpunktu, lai papildinātu divu mēnešu garumā uzkrāto punktu daudzumu.

Ar lielākiem vai mazākiem piedzīvojumiem norādītajā laikā visi dalībnieki ierodas finišā, kas noteikts pirtī “Pie Zeltītes”, kur vienlaicīgi notiek arī 4×4 kluba gada jubilejas pasākums.

Ne reizi vien šajā gadā esam teikuši vārdus – “šāda veida pasākums bija pirmais, ko rīkojām”. Arī par “Aizbrauc tur” jāsaka tas pats. Vērtējums lai paliek dalībnieku rokās, taču skaidrs ir viens – ir sācies otrais 4×4 kluba dzīves gads un mēs neapstāsimies!

5 comments to Aizbrauc tur – kopsavilkums

Leave a Reply