SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

PSRS Ekspedīcija 2010 (Pasākums jebkādas piedziņas automašīnām)

psrs

Lai turpinātu iepazīstināt interesentus ar bijušās PSRS armijas un pašas valsts vēsturi ne tikai no grāmatām, jau otro reizi dalībniekus pulcē PSRS Ekspedīcija. Otrā PSRS Ekspedīcija notiks 17. aprīlī Rīgas apkārtnē, kur vienkopus tiek aicināti visi, kuriem nav svešs piedzīvojumu gars un kuri prot orientēties ne tikai mežos, bet arī pilsētas ielās, braucot ar auto.Bet tas vēl nav viss – Ekspedīcijā būs jābrien, jālien un jārāpjas, kā arī citādi jāpierāda sava veiklība un spēja veikt organizatoru viltīgi nosprausto uzdevumu. Netiks aizmirstas arī intelektuālās nodarbes ar GPS, karti un lineālu. Lai nebūtu tik vienmuļi, ikviens varēs risināt dialogu ar sevi par tēmu „Kur mēs īsti atrodamies un ko darīt tālāk?”

Vēl nav par vēlu pieteikties!

Pieteikumus nosūtīt uz e-pasta adresi: [email protected]

Pieteikuma anketa: Pieteikums PSRS

Pasākuma nolikums: PSRS_ekspedicija_nolikums

Sīkāka informācija pa tel. +37129147322

Pasākuma apraksts:

Dalībnieki dalās komandās pa vienai vai divām tehnikas vienībām un piedalās sacensībā, kuras gaitā, orientējoties apvidū un pilsētā, izmantojot GPS iekārtas un kartes (GPS iekārta ar 7 ciparu formātu koordinātei), ir jāatrod organizatoru dotās koordinātas un noteiktie objekti, tie jāizpēta un, iespējams, jāatrisina kāds atjautības uzdevums vai jāveic foto uzņēmums ar digitālo fotoaparātu. Visi apmeklējamie objekti ir tieši vai pastarpināti vēsturiski saistīti ar bijušās PSRS Armiju.

Pirmā startē tā komanda, kura ir visprecīzāk un ātrāk atbildējusi uz testa tipa jautājumiem. Jautājumi – par dažādām tēmām, protams, saistīti ar PSRS, tās vēsturi, rūpniecību, utt.

Par labāko tiek uzskatīta komanda, kura visātrāk atrod finišu.

Līdzi obligāti nepieciešams:

1) lukturītis;

2) lineāls;

3) transportieris;

4) gumijas zābaki ;

5) labs noskaņojums un lieliski ceļabiedri;

6) GPS ierīce;

7) digitālais fotoaparāts (ar atmiņas karti, kurā finišējot ir tikai pasākuma foto).

Ieteicama arī kāda papīra karte, bet nav obligāta.

Pasākuma dalībnieku ierašanās, reģistrācijas un starta laiks un vieta:

2010. gada 17. aprīlis

T/C “AZUR” stāvvieta

GPS koordinātas: N56″55,7015 E024″10,7207

Pasākuma norise:

09.00 – 9.30         Dalībnieku ierašanās starta vietā un reģistrācija.

9.30 – 10.00         Kopsapulce. Uzskates materiālu un uzdevumu izsniegšana.

10.00 – 10.30       Pirmā specuzdevuma veikšana un rezultātu apkopošana.

10.45                   Pirmās komandas starts.

10.45 – ???           Orientēšanās brauciens, objektu apskate, uzdevumu veikšana.

Noteikumi:

Pasākuma dalībnieks var būt jebkura persona, kura sasniegusi 18 gadu vecumu.

Pasākuma dalībnieki piedalās ar transporta līdzekļiem, kas atbilst likumīgām prasībām, lai pārvietotos pa Latvijas Republikas koplietošanas ceļiem. Transporta līdzeklim jābūt  TA un OCTA. Pasažieru skaits transporta līdzeklī nedrīkst būt lielāks par paredzēto un ar drošības jostām aprīkoto sēdvietu skaitu. Kustība pa koplietošanas ceļiem notiek LR Likumdošanas un CSN ietvaros. Pasākuma dalībnieku rīcība ir adekvāta un atbilst vispārpieņemtajām ētikas normām. Pasākuma dalībnieki ir atbildīgi par savu darbību vai bezdarbību un nes pilnu atbildību par to.

Pasākums ir brīvprātīgs un no tā var izstāties jebkurā laikā. Par priekšlaicīgu izstāšanos no pasākuma ir jāinformē organizatori SMS veidā pa tel.+37129147322.

Ziedojums organizatoriem:

Ziedojums organizatoriem tiek noteikts 20Ls apmērā no tehnikas vienības pasākuma dienā.

20090425-IMGP9435

20 comments to PSRS Ekspedīcija 2010 (Pasākums jebkādas piedziņas automašīnām)

 • PandaXY

  Finišā vodka un siļotka uz avīzes Pravda – būs??

 • tuttii

  Kāda vēl “Pravda” … uzliksim eksportēto Rīgas šproti uz “Padomju jaunatne”-s

 • PandaXY

  Nezināju ka esi jau pieteikusies pie organizatoriskajiem darbiem, turēšu pie vārda.

 • tuttii

  Hi hi hi…es esmu tikai kluba aktīvistu atbalstītāja :D, bet ne organizētāja!!!

 • Janka

  Tur jau drosi vien ir ko kapaat ne? nu es domaaju kilometru ziņaa? vnk domaaju vai mana Ņiva to spētu 😀

 • Domaaju ka nevajadzeetu buut probleemaam 😉

 • Nebūs tik traki. šobrīd piestrādāju pie kilometru optimizācijas

 • ņemam līdzi desas

 • PandaXY

  Kur tad tādu greznību? Tie tad vairs nebūs vecie labie laiki, nu tad jābrauc uz leišiem pakaļ.

 • tuttii

  Lai Sparko optimizē kilometrus caur Lietuvu, lai var iepirkt sardeles un desas 🙂

 • PV

  žēl, ka vakarā Metallica koncerts, tā jau varētu piedalīties… Neizdevīgs datums – daudzi atkritīs… 🙁

 • PandaXY

  Metallica’s koncertu varam arī mežā uzrīkot, ja tik kāds fans paņems līdzi CD. Tad jau nav neviena laba datuma, jo mēnešā sākumā parasti NAV naudas un mēneša beigās VAIRS NAV naudas, tā kā atliek tik meneša vidū -ir tas labākais laiks.

 • Kādam vienmēr būs slikts datums

 • agnis

  Vācu komandu! Kadam (kadai) butu interese piebiedroties? (pagaidām vēl nēesmu izlēmis par visiem 100% par piedalīšanos. Auto Ford explorer.

 • ideali veicot distanci sanāk aptuveni 200km

 • NarchiX

  Paldies Sparco par pasākumu, viss forshi, interesantas vietas un labi pavadīts laiks 🙂

 • gincha

  Nu tas nu ir nodarīts. Gaidījām SMS un tā arī nesagaidījām. Un tas labi! 🙂 Labi arī tas, ka beigās sanāca koordinātas šķības, vismaz nācās mazliet padomāt. Citādi, tikai brauc no viena punkta uz otru. Prasījās vairāk domājamo uzdevumu (startā bija, un tas bija labi) un objektu, kuriem nav viennozimiga piekļūšana. Bet visādi citādi jau labi. Paldies par cepuri! 😉

 • PandaXY

  Beidzot esmu ticis pie interneta un izmantojot iespēju gribu pateikt lielu paldies organizatoriem par jauko pasākumu, kā arī paldies namamātei un namatēvam.

 • janicc

  pasākums gana interesats, jo šāda tipa pasākumos nekad nebiju piedalījies.
  tiem, kam bija PC ar navigāciju – lielas priekšrocības, jo tad maršutu varēja krietni vien optimizēt. kilometru padaudz, savukārt risināmo uzdevumu uz šo kilometru daudzumu samērā pamaz. bet nu tas mans kā ofrodista viedoklis. drusku nepatīkamas emocijas radīja punkts radiomezglā, kur aprakstā bija norādīts, ka ieeja caur logu no otras puses, bet punkts nebija iekšā ēkā. bet nu varbūt tas pieder pie lietas šada tipa pasākumos.
  visādi citādi – redzēju vietas un objektus, kurus nebiju redzējis un bez šāda pasākuma diez vai būtu iemaldījies. tas patīkami. stāsts par to, ka līdz kaut kādiem punktiem ir jāiet ar kājām – stipri pārspīlēts. aizbraucām ar auto līdz visiem punktiem, pie kam priekšējo tiltu pat nepieslēdzot. kā jau ofrodists, no punkta līdz punktam centos braukt pa taisno, kā rezultātā daudziem punktiem piebraucām no otras puses un laikam galīgi ne pēc organizatoru ieceres. bet nu vismaz pašiem bija kāds prieciņš, jo kas tas par brīvdienu izbraucienu, ja nevienam grāvim nav jāizbrauc cauri un gumijas zābaki nav jāuzvelk. pamanījāmies pat applūdušajam “ezītim” (uz ceļa ūdens ap 50 cm) izbraukt cauri. tas mums trāpījās no raķešu kalnu šahtām braucot uz Dalbi – kā jau pa taisno tēmējot.

 • Īpaši nesaspringām uz ātrumu, kā arī pa ceļam vienai no mūsu mašīnām gadījās tehniskas problēmas, kamēr to apmainījām pret citu, pārējie uzspēlēja bumbu 😀 Bet līdz saņēmām īsziņu, gandrīz visos punktos jau vienalga bijām paspējuši pabūt, uz finišu gan tomēr nolēmām nebraukt. Kopumā labi pavadīta diena. Paldies!

Leave a Reply