SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Viesojamies pie Jeep Club + VIDEO

jeep_club_logoJeep Club Latvia 21. martu bija nolēmuši padarīt slidenu un dubļainu. Tas arī lieliski izdevās, jo bija sarīkots džipu braukšanas pasākums. Atšķirībā no citiem Jeep Club pasākumiem, šajā bija aicināti piedalīties arī citu marku automašīnu īpašnieki. Sacensības notika pa pļavu, kurā vēl pavisam nesen bija ziemas autotrase. Tā kā pavasaris dara savu – uz pļavas bija dubļi, ūdens un kaut kur dziļi apakšā arī atmiņas par ledu.

Ierodoties notikuma vietā, sameklējām organizatorus un piereģistrējāmies braucienam. Dalībnieku vidū klīda runas, ka dubļaino trasi ir izbraucis pat Hyundai Getz, kas radīja optimismu izmēros mazāko apvidus automašīnu saimniekiem. Tiesa, jau izmēģinājuma braucienos kāds Jeep braucējs bija piesmēlis gaisa filtru ar ūdeni.

Pēc nelielas kavēšanās, sākās dalībnieku sapulce un pavisam drīz arī tika publicēta starta secība, kam sekoja pirmie starti. Trase tiešām bija dubļaina un slidena, tajā pat laikā – diezgan ātra. Dažu dalībnieku ātrumu gan kavēja trases malās esošās kupenas, taču tas viss pieder pie lietas un regulāri trasē devās kāds vilcējspēks. Divas ekipāžas pat veica visu braucienu sasietas ar štropi, jo pārāk regulāri tās kupenas izaicināja konkrēto dalībnieku un kopīgiem spēkiem distance tika veikta.

Tā kā ūdens daudzums trasē palielinājās nepārtraukti, ilgi nebija jāgaida līdz pirmajām problēmām. Pirms mums startējušais Jeep apstājās dziļākās peļķes vidū. Diagnoze – ūdens motorā. Tiklīdz trase bija atbrīvota, tika dots starts 4×4 kluba ekipāžai. Trase nudien bija slidena un dubļaina! Netīrais ūdens nepārtraukti lēja ciet logus un redzamība bija tuvu nullei, taču braucienu izdevās veikt pietiekoši ātri, lai būtu interese otrajā braucienā gāzes pedāli neatlaist nemaz. Lai gan likās, ka otrais brauciens bija lēnāks, rezultāts liecināja ko citu – savs laiks uzlabots par gandrīz 10 sekundēm.

Paralēli braucieniem, organizatori bija sarūpējuši grillu un ēdamo materiālu, kas bija papildus plusiņš šim pasākumam.

Dažu stundu laikā visas 25 ekipāžas trasi bija pieveikušas. Cik veiksmīgi vai mazāk veiksmīgi – rādīja rezultāti.

4×4 klubu pārstāvēja Vanags ar Opel Monterey un abu braucienu kopvērtējumā tika izcīnīta ceturtā vieta.

2 comments to Viesojamies pie Jeep Club + VIDEO

Leave a Reply