SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Gatavojam “Centru”

logo_wwwOrganizatoru komanda tikko ir atgriezusies no notikuma vietas. Paldies pagasta pārvaldes priekšniekam par pieejamo teritoriju izrādīšanu.

Pasākuma centrs atradīsies Lauberē, kur salīdzinoši nelielos attālumos būs gan tiesnešu punkts, gan norises vietas.

Offroad braucējiem būs veselas trīs orientēšanās zonas, kurās punkti būs sākot ar pavisam viegli piebraucamiem, turpinot ar smagākiem un noslēdzot ar pilnīgi bezcerīgiem – piemēram, divus metrus dziļa ūdens vanna, kurā būs kontrolpunkts.  Tas nozīmē, ka interesanti būs dažādas sagatavotības automašīnām, jo katrs varēs atrast savas tehnikas spējām atbilstošas izklaides. Tāpat būs sagatavots ātruma aplis (ātrums gan šim aplim ir ļoti optimistisks apzīmējums), kurā būs diezgan brīvas iespējas izvēlēties sev piemērotākās trajektorijas.

Road braucēji, savukārt, varēs braukāt pa koplietošanas ceļiem, apmeklējot tuvākajā apkārtnē esošus objektus un izpildot organizatoru dotos uzdevumus. Turklāt Road dalībnieku starta un finiša laiki būs izkārtoti tā, lai būtu iespēja paskatīties, ko dara Offroad mašīnas, kuras pēc skata parastās pļavas, grāvīšus un izcirtumus būs padarījušas nopietnos bezceļs šķēršlos.

Turpināsim informēt par pasākuma sagatavošanas gaitu. Reģistrācija jau ir sākusies!

Leave a Reply