SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

“Centrs 2010” atskaite + bildes

Pēc divu dienu dzīvošanas Lauberē, sestdienas rīts pienāca strauji. Spoži spīdēja saule, un rīts bija skaists. Jau 8:00 no rīta reģistrācijas vietā sāka ierasties pirmie dalībnieki. Viss ritēja pēc plāna un pirmie uz dalībnieku sapulci sanāca ROAD braucēji, kas jau bija iepazinušies ar nolikumu un saviem dienas uzdevumiem. Starts tika dots ar divu minūšu intervālu, lai leģendas finišā neveidotos rindas pie kartes, no kuras bija jānolasa dienas kontrolpunkti. Dotajā laika normā iekļāvās tikai daži dalībnieki, jo apmeklējamo objektu bija gana daudz. Daļa dalībnieku pat saņēma diskvalifikāciju, jo tika pārtērēta arī pieļaujamā kavējuma norma. Kontrolpunkti bija izvietoti pa gandrīz visu Ogres novadu, tādā veidā dalībniekiem liekot nobraukt 200 līdz 300 kilometrus. Punktā RP21 bija jāveic speciālais uzdevums – pa trosi jānolido 200m garš posms. Finišs bija noteikts vietā, kur dubļu apli brauca OFFROAD mašīnas, lai dalībniekiem nebūtu garlaicīgi, kamēr aprēķināti rezultāti.

OFFROAD dalībnieki uz sapulci sanāca tūlīt pēc ROAD starta. Īsa instruktāža, daži jautājumi, apļa laiku izloze un starts! Šādu satiksmes intensitāti Lauberes centrs sen nebija piedzīvojis! ATV braucēji uzreiz devās uz ātruma apli, kurš bija izvietots vecas fermas teritorijā un aprīkots ar dubļainu grāvi, purvainu pļavu, maziem uzkalniņiem un dažām citām ekstrām. Pēc ATV aplī sāka ierasties 4×4 mašīnas, kurām pa vidu orientēšanās zonām bija jāierodas veikt apli. Katram bija noteikts savs precīzs laiks. Apļa veikšanai bija nepieciešamas aptuveni 7 minūtes, līdz brīdim, kad sāka līt stiprs lietus. Laika apstākļi savas korekcijas ieviesa visā distancē – gan OZ zonās, gan aplī. OZ vieglie punkti pārvērtās par nopietniem pārbaudījumiem un smagie punkti kļuva pavisam smagi. Dubļu malšana gāja vaļā pēc pilnas programmas un augstākajiem standartiem pa visām četrām orientēšanās zonām, kur punktu izvietojums bija diezgan blīvs!

Diemžēl finišu nesasniedza visas automašīnas – acīmredzot off-radistiem pazīstamā Feja bija ieradusies rajonā. Finišs gan bija plānotajā laikā un līdz vakaram visi bija tikuši ārā no dubļainajām orientēšanās zonām.

Paldies visiem visiem dalībniekiem! Paldies Lauberes pagasta pārvaldes vadītājam Ārijam Plūģim par atbalstu!

Gaidīsim visus ciemos uz nākamo pasākumu!

Centrs 2010 organizatori:  Kaspars Purmalis, Uldis Andersons, Andris Vanags.

Īss bilžu apskats par notikušo pasākumu.

foto by tolx

Vairāk bilžu izvietots uz FTP servera.

13 comments to “Centrs 2010” atskaite + bildes

Leave a Reply