SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

MARATONS „4×4 PERIMETRAS”

4X4P-LANKST-TITULINIS1_logoBezprecedenta sacensības – maratona stafete spēcīgākajiem un izturīgākajiem bezceļa entuziastiem, kas alkst pēc piedzīvojumiem, kam patīk darboties komandā un izstrādāt stratēģiju. Tieši Jums ir sagatavots apmēram 1800 km garš sacensību maršruts, kas sadalīts sešos etapos un vijas netālu no Lietuvas robežas. Dalībniekiem maršruta veikšanai atvēlētas 54 stundas. Maratons sāksies un beigsies Viļņā. Katrā komandā jābūt trim bezceļa automašīnām, trim pilotiem un trim stūrmaņiem, kā arī komandas kapteinim. Katrai komandas ekipāžai jāveic divi etapi: 1. ekipāžai pirmais un ceturtais etaps, 2. – otrais un piektais, 3. – trešais un sestais etaps. Stūrmaņiem būs jāspēj orientēties un vadīt ekipāžu pēc leģendas (route book), savukārt pilotiem jādemonstrē braukšanas meistarība speciālajos posmos karjeros un poligonos.

Maršrutā iekļauti gan meža, gan lauku ceļi, kā arī šosejas un ielas. Dažādi ceļu segumi: grants, māls, smiltis un asfalts. Automašīnas tiks aprīkotas ar „Melnajām kastēm”, kas veiks braucēju maršruta, ātruma un laika ierakstu. Dažas ekipāžas tiks aprīkotas arī ar tiešsaistes telemetrijas aparatūru, ļaujot sekot to kustībai internetā. Tāpat arī dažas ekipāžas tiks aprīkotas ar video aparatūru, ļaujot reālā laikā vērot ekipāžas locekļu darbības.

Katra etapa finišā būs nometne (bivaks). Šeit, nākamajā posmā startējošā ekipāža, varēs atpūsties un gaidīt komandas biedru finišu, kā arī savu startu. Šeit būs fani, skatītāji, atbalsta komandas, turpat varēs arī saņemt jaunāko informāciju, emocijas un adrenalīna plūdus.

Mēs garantējam, ka tas būs ārkārtīgi interesanti un izaicinoši.

Provizoriska sacensību programma

Sestdiena (3. Jūlijs)

No 11:00 Administratīvā un tehniskā komisija

13:30 Dalībnieku sapulce un starta secības izloze

14:30 Maratona atklāšanas ceremonija

15:00 Maratona un pirmā etapa starts

24:00 Otrā etapa starts

Svētdiena (4. Jūlijs)

9:00 Trešā etapa starts

18:00 Ceturtā etapa starts

Pirmdiena (5. Jūlijs)

3:00 Piektā etapa starts

12:00 Sestā etapa starts

20:00 Maratona finišs

21:30 Apbalvošanas ceremonija, maratona noslēguma ceremonija Viļņā

http://www.bekelesfiesta.lt/
http://www.4x4perimeter.lt/

4X4P-LANKST-TITULINIS1
4X4P-LANKST-VIDUS1

Leave a Reply