SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

“Mazā skrējiena” atskaite

SNC10707Sestdienas rītā sapulcējāmies Rīgas pievārtē pie Peldezera, kur bija noteikta starta vieta Arņa Namajuna organizētajam “Mazajam skrējienam”. Pulcēšanās vieta bija izvēlēta viltīgi un ar nolūku, jo ezera vidū skaisti peldēja baltas lapas ar sacensību uzdevumiem un leģendām. Laikam vajadzēja ņemt nopietni to, ka jāņem līdz dvielis. Pēc mazas instruktāžas drosmīgākie metās ūdenī pēc leģendas un slimības lapas. 4×4 kluba komandu šoreiz pārstāveja jauktais sastāvs (Vanags, Gatis, Ints, Reinis, Artūrs, Matīss) un kopīgi tika pieņemts piedāvājums iztikt bez veselības traucējumiem un pagaidīt 20 minūtes, kamēr Arnis kļūst vēlīgs un iedod sausas leģendas. Kopā ar motociklistiem sagaidījām šo patīkamo brīdi un devāmies ceļā. Pirmais uzdevums bija savākt leģendas lapas, kas bija izkaisītas vecā armijas munīcijas noliktavā. Kaut arī ieradāmies uzdotajā vietā ar 20 minūšu kavējumu, daži peldētāji vēljoprojām turpināja armijas daļas cītīgu izpēti. Pateicoties mūsu TR reidos pieredzējušo biedru sportiskajam azartam, visus slēpņus samekSNC10724lējām stipri ātri un sākām braukt leģendu. Leģenda bija interesanta, ar dažādas grūtības pakāpes šķēršļiem – grāvji, upes, kūdra, gāzes līnijas un citas patīkamas vietas. Orientieru bija daudz un distances nebija lielas, tamdēļ atslābt nevarēja ne stūrmanis, ne pilots, bet tas tikai piedeva šim atpūtas pasākumam zināmu sportisku ritmu. Jau sākumā bijām norunājuši, ka braucam izklaidēties, nevis skriet, tāpēc uz priekšu virzījāmies salīdzinoši lēni, taču arī sportiskais azarts kaut kur bagažniekā sēdēja un lika par sevi manīt.

Brauciena leģendas beigās bija atrodami punkti, kas viens aiz otra aizveda dalībniekus līdz finišam. Tiesa – mūsu apvienotā komanda tika galā ar visu leģendu un tad saņēmām sms, ka pirmās trīs mašīnas ir finišējušas un arī mums jādodas uz finišu.

Visas dienas garumā tepat pie Rīgas atradām daudz piedzīvojumu un pārbaudījumu gan paši sev, gan tehnikai. Kopumā – ļoti labi pavadīta diena lieliskā pasākumā un patīkamā kompānijā. Organizācija – kā vienmēr augstā līmenī. Paldies stūrmaņiem un 4x4lv.lv par organizēšanu!

16 comments to “Mazā skrējiena” atskaite

Leave a Reply