SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Darbojamies Cīravā

logoPagājušās nedēļās nogale tika pavadīta vairs jau ne pie papīru kalniem, bet jau kaujas apstākļos pasākuma norises vietā.
Pirmais pārsteigums bija bebrītis, kas, tā vien šķiet, tur nedzīvo viens. Atšķirībā no pirmajām teritorijas apsekošanas reizēm, ir jau paaugusies zāle un patīrīti koki. Bebrītim zobi aug!
Taču par spīti dažādām tehniskām problēmām, trase tiek gatavota pilnā sparā. Izveidojām dubļu apli, kuru nosaucām tomēr par meža apli, jo apļa izvēlētajā vietā saulīte dublīti ir pakaltējusi un aplis ir izbraucams bez vinčas prakstiski ar jebkuru 4×4 automobīli. Lavierēšana starp kokiem upes ielejā pamatīga.
OZ zona izskatās lieliska, pieejama jebkuram džipveidīgajam, protams punktu vērtība nemainīga, no 1 līdz 5 un super speciālie.
Tika nosprausta leģenda un ievirzītas sarunas par moto trasi, speciāli solo motocikliem, un ja viss izdosies kā plānots, būs arī triāla aplis automobīļiem.
Atskaite nodota, gaidam jūs uz pasākumu.

16 comments to Darbojamies Cīravā

Leave a Reply