SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

NEZ championship Rugāji 2010

NEZ logo Rugājiem2010.gada NEZ čempionātu jau tradicionāli atklāja Lietuvas 4×4 entuziasti, sacensības norisinājās no 23.-25.aprīlim. Pirmais posms parasti ir kā iesildīšanās sacensības, dalībnieki iepazīstas ar sāncenšu tehniku, jauniem šī sporta entuziastiem un izvērtē savas iespējas iegūt godalgotās vietas. Un tad NEZ championship stafeti pārņem Rugāji. Šogad lielākie offroad svētki Latvijā norisināsies tieši Rugājos Jāņa Auziņa vadībā. Pasākums Rugājos notiks no šī gada 13. līdz 15.augustam Rugāju novadā.
Pēc J. Auziņa vārdiem par sacensību norisi tiek domāts jau ilgāku laiku. Kā parasti sacensības Rugājos sapulcē diezgan kuplu dalībnieku skaitu, tāpēc tiek domāts par dalībnieku izklaidēm vakara gaitā. Galvenokārt tie ir danči vietējā Rugāju estrādē un vienkārši laba atpūta. Par godu pasākumam jau ir izveidots oficiāls sacensību logo. Tuvojoties sacensībām, sekos detalizētāka informācija.

http://www.4x4offroad.lv/component/content/article/118-nez-championship-rugaji-2010

Leave a Reply