SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Labā Jauda – «Ar transportu, kam ripuļi uz asīm – labdarībai»

flayero1Aicinām visus mūsu draugus un piekritējus piedalīties šajā bezceļu braukšanas pasākumā, kurā 4x4klubs veidos trasi un organizēs pasākuma 4×4 auto sadaļu. Par brauciena formātu, grūtības pakāpi un noteikumiem informēsim jau tuvākajā laikā.

Divas nedēļas nogales Jelgava vienkopus pulcēs tehnisko sporta veidu piekritējus.

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, auto un moto entuziasti no dažādiem klubiem aicina jelgavniekus un pilsētas viesus vienoties labdarības pasākumā «Ar transportu, kam ripuļi uz asīm – labdarībai», kas 14. un 21.augustā notiks Jelgavā.

«Pirms Ziemassvētkiem organizējam labdarības akciju, taču nolēmām, ka ar vienu pasākumu nepietiek. Tāpēc Jelgavā taps kas neparasts un vēl nebijis, uz ko iedvesmoja Weirdsisters kluba vadītāja Zane ar savu piemēru, idejām un atbalstu» stāsta jelgavnieks, aktīvās atpūtas cienītājs, «Latvijas Audi kluba» prezidents Oskars Strēlnieks.

«14.augustā piekto gadu pēc kārtas tiks rīkoti Tehnisko sporta veidu svētki. Tāpēc nolēmām piedalīties un apvienot spēkus labdarības akcijā,» stāsta Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehniskās fakultātes absolvents, ilggadējs «Mehu dienu» organizētājs Jānis Kuķis.

Tā galvenais mērķis ir vākt līdzekļus un mantas Jelgavas psihoneiroloģiskās slimnīcas bērnu nodaļai, Jelgavas bērnu sociālās aprūpes centram, Radošo domu un darbu centram «Svētelis». «Visi, kas uz riteņiem vienojas labdarībai!» aicina organizētāji.

Pirmo reizi vienuviet šīs nedēļas nogales būs pulcējis tik liels skaits dažādu motociklistu, autobraucēju, skrituļslidotāju, riteņbraucēju un citu tehnisko sporta veidu entuziastus, kas dienas laikā sporta kompleksā «Rullītis» 14. augustā un pie sporta un atpūtas kompleksa «Zemgale» 21.augustā piedalīsies gan sportiskās sacensībās, gan priecēs Jelgavas iedzīvotājus un pilsētas viesus ar dažādām atrakcijām divos datumos un divās nedēļas nogalēs.

Gatavību piedalīties šajā labdarības pasākumā izteikuši aptuveni 30 Latvijas autoklubu pārstāvji.flayero2

14. augustā Jaunatnes tehnisko sporta veida centrs sporta kompleksā «Rullītis» plāno sarīkot kartinga, drifta, «dragrace» un izdzīvošanas sacensības dalībniekiem, kā arī dažādas atrakcijas un priekšnesumus skatītājiem, kas ļaus vienkopus pulcēt dažādas paaudzes.

21. augustā «Offroad Moto Club» plāno sarīkot bezceļu Tūrisma Enduro Rallija braucienus kopā ar Lietuvas Enduro klubu, kas šāda veida sacensībs rīko jau piekto gadu ar motocikliem un kvadricikliem. Sacensības plānotas sešās klasēs – bezceļu motocikliem, smagiem bezceļu motocikliem, pilnpiedziņas kvadricikliem, vienas ass piedziņas kvadrocikliem, skūteriem un retro klasei. Savu dalību sacīkstēs apstiprinājuši arī sportisti no Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

Sieviešu motosporta biedrība «The Weird Sisters» rīkos sacensības ielas motocikliem «Moto chekpoint», kurās varēs piedalīties braucēji ar jebkuru motociklu – gan čoperi, gan baiki. «Moto chekpoint» ir ļoti izplatītas moto sacensības Eiropā un nu meitenes šo atpūtas veidu ievedušas arī Latvijā.

Bezceļu sacensības džipiem rīkos biedrība «4x4klubs». Jāpiebilst, ka minētās sacensības notiks ārpus Jelgavas, taču plānota auto un moto parāde Jelgavas ielās.

Visas dienas garumā par skatītāju izklaidēšanu rūpēsies moto biedrība Streetfighters.lv, kura sadarbībā ar Minimoto biedrību, Latvian Streetbike Freestyle komandu, MX-1 Junior Team Raivja Kuzmina vadībā, 1.motoskolu un Latvijas Universitātes Karsējmeiteņu deju grupu piedāvās piedalīties un vērot dažādus šovus, veiklības braucienus pa norobežotu teritoriju, improvizētas minimoto sacensības, jebkuram pilngadīgam interesentam izmēģināt spēkus uz motocikla simulatora, erudīcijas konkursus satiksmes noteikumu zināšanā un citas aktivitātes. Visas aktivitātes tiks orientētas uz pareizas un drošas braukšanas ar motociklu iemaņu pilnveidošanu, lai popularizētu mototransportu un apvienotu visus mehānisko transporta līdzekļu vadītājus.

Auto klubi rīkos sporta aktivitātes jauniešiem – pludmales voleijbols, mini futbols, strītbola sacensības.

«Tā kā pasākums ir labdarības, pasākumā būs simboliska ieejas maksa. Tāpat plānojam, ka maznodrošināto ģimeņu bērni tiks nogādāti gan uz aktivitātēm pilsētā, gan sacensībām ārpus tās,» stāsta O.Strēlnieks.

Dienas noslēgumā roka klubs «Urbix Rock Style» piedāvā rokfestivālu «Mēs – vecpilsētai» ar «Huskvarn», «Inokentijs Mārpls», «Louie Fontaine&Black Rider» un citu grupu dalību.

Organizētāji lūdz atsaukties uzņēmējus vai uzņēmīgus cilvēkus, kas gatavi palīdzēt pasākuma organizēšanā vai gatavi ziedot minētajām organizācijām.

Pasākuma informatīvo atbalstu nodrošina žurnāls un portāls «Jelgavnieki.lv».

Papildu informācija:

Oskars Strēlnieks

e-pasts: [email protected]

mob.t.: (+371) 29 234 838

skype:  oskars.strelnieks

Jānis Kuķis

e-pasts: [email protected]

mob.t.: (+371) 29 589 595

16 comments to Labā Jauda – «Ar transportu, kam ripuļi uz asīm – labdarībai»

 • janicc

  laika jau vēl daudz, bet nu ja reiz ir izsludināta pieteikšanās, tad sāk gribēties zināt kaut ko konkrētāku par offroad daļu.
  pasākums pie pašām mājām, grēks nepiedalīties.
  bet ir jautājumi – ar kādu tehniku braukt – ielas džipu vai offroad bobiku? tas vairāk jautājums par offroad daļas nopietnību – kas īsti ir paredzēts.
  un ja ar ofrroad bobiku, tad kā tas iet kopā ar startu pilsētā. reālai kaujas tehnikai apskates nav un nevar būt pēc definīcijas.

 • Pasaakumaa varees piedalities gan sagatavoti gan nesagatavoti , taakaa laipni aicinaati visi!

 • Jānis

  Ar Jelgavas zaļvestēm izdosies visu saskaņot?

 • Buus viss bumbaas 😉

 • tuttii

  Ar bumbām “daži labi” var arī paspēlēties 🙂 Cik nopietni norit saskaņošana un vai dokumenti ir kārtībā???

 • Viss ir bumbaas! 😉

 • PandaXY

  Organizatoriem jau iestājies erors. Tā mēs komunismu neuzcelsim.

 • PandaXY

  Tālāk par bumbām nevar tikt.

 • tuttii

  progress jau ir: no nākotnes esam nokļuvuši tagadnē…tātad īstenībā!!!!!!! Viss kārtībā 🙂
  Paldies par atbildi.

 • Vispaar visus kas nepiedaliisies offroad pasaakuma aicinaam paliigaa kaa briivpratiigos vai arii aizstaavet 4x4kluba godu auto klubu sporta speelees.

  Sakaraa ar briivpraatiigo paliidziibu luugums zvaniit man Kaspars 26312300

 • tuttii

  Ohooho..kas tie par jaunumiem??? Tad jau būs nepieciešamas vienotas uniformas!!!!
  Par šo ir noteikti vērts padomāt. Atbilde būs!

 • Jaa uniformu vajag , bet visam nepietiek laika , taapeec arii saku ka vajag paliigus 😉

 • tuttii

  Varbūt būtu lietderīgi satikties un visu izrunāt?

 • tuttii

  Bez komunikācijas ar cilvēkiem NEvar tikt ne pie palīgiem, ne dalībniekiem pasākumos, ne arī pie kluba vienotām formām.
  Cik tad ilgi var gaidīt atbildi par tādu elementāru lietu kā satikšanās sarunāšana, lai zinātu kā tālāk rīkoties??? Visu darīt pēdējā mirklī ir vienkārši nepieņemami un nepieklājīgi.

 • Kaspars 09.08.2010 at 16:33 rakstīja par brīvprātīgajiem

  a kā ir ar skatītājiem? kad būs pieejama skatītāju karte?

Leave a Reply