SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Labā jauda – bildes (by Tolx&Inga) un rezultāti

laba jauda mazina 1_10 (500gab)Pagājušajā nedēļas nogalē Jelgavā un tās apkārtnē gāja karsti – kopā bija sabraukuši bezceļu cienītāji. Gan motociklisti, gan kvadristi, gan dzipu braucēji bija aicināti iebraukt mežā un pavadīt tur jaukas stundas. Pirmie sagatavoto trasi iemēgināt devās enduro motociklisti, kuri kuplā pulkā bija ieradušies no Lietuvas. Arī Latvijas braucēju netrūka, tāpēc jau no paša rīta moču bars aizlidoja Olaines purvu un Kalnciema mežu virzienā.

Džipiem trase bija sagatvota īsāka un nedaudz atšķirīga, jo svarīgi bija netraucēt motociklistus, kuriem šīs sacensības norisinājās Lietuvas čempionāta statusā. Ap pusdienas laiku 4×4 braucēji sagaidīja startu un pirmkārt devās uz apli, kas bija izveidots Jelgavas pievārtē. Aplī bija jāveic iesildīšanās brauciens ar speciālo uzdevumu stūrmaņiem – braucot trasē jāsaskata tur izvietotie burti, no kuriem sanāca vārds “gliemezis”, tikai no otra gala lasāms. Kāpēc gliemezis? Pavisam vienkārši – kamēr organizatori lika trasi, varēja labi novēro noskrējušos gliemežus, kas skaļi elsoja. Pēc iesildīšanās apļa braucējus gaidīja trīs speciālie posmi – konkrēti ceļa un bezceļa gabali, kurus vajadzēja izbraukt un atrast trases malās esošus punktus. Speciālos posmus un punktus vajadzēja fiksēt tikai un vienīgi augošā secībā. Ceturdienas stiprais lietus bija ieviesis patīkamas korekcijas un izsaucis tādus pasaku tēlus, kā piemēram, fejas uz notikuma vietu. Šādas dabas parādības jau piektdienas vakarā kliedēja organizatoru bažas par pārāk vieglo un garlaicīgo trasi. Tas apstiprinājās arī apkopojot rezultātus un redzot, ka daļa dalībnieku bija veikuši tikai vienu speciālo posmu.

Pēcpusdienā tika pārveidots no rīta veiktais iesildīšanās aplis un dalībnieki šajā skaistajā pļavā atgriezieās vēlreiz. Šoreiz – ar mērķi stundas laikā pieveikt pēc iespējas vairāk apļu. Organizatoru ielas mašīnas šo apli divatā pieveica pusstundas laikā, bet labākie dalībnieki pieveica pat sešus apļus stundas laikā ar visu to, ka viņi to darīja intensīvas satiksmes apstākļos.

Beigu beigās lielākā daļa dalībnieku distanci veica, iekļaujoties kontrollaikā, kas bija noteikts astoņas stundas, taču pēdējie cīnītāji no meža atgriezās īsi pirms pusnakts.

Paldies visiem dalībniekiem un atbalstītājiem! Tiksimies dubļos jau nākamajos pasākumos!

Bilžu atskaite no sestdienas pasākuma un rezultāti Rezultāti-lielā un mazā klase

Vairāk bildes uz ftp.4x4klubs.lv

13 comments to Labā jauda – bildes (by Tolx&Inga) un rezultāti

 • ugis

  tas ir viss? kur bildes no meza?

 • Mezaa bildes ….

 • TvaiX

  Gaidam Vanaga video 🙂

 • Vanags

  Video ir pie Reiņa 🙂 Tuvākā prognoze, kad būs gatavs – garie ziemas vakari 😀

 • tā prognoze vēl ir optimistiska…

 • ab

  Paldies par pasākumu! Lai arī pieredzes trūkums pievīla, tagad tās ir par gramu vairāk. Tagad tikai jāizdomā, kā atlocīt Patrolim ķengursitamo oriģinālajā lenķī.

  Un lūdzu vairāk meitenes uz kapotiem! 🙂

 • Par meitenēm uz kapotiem jārūpējas pašiem,es varu tās tikai iemūžināt 😀

 • Reinis

  AB tas arī atlokāms ar viņcas un bloka palīdzību! Piestiprināt bliku stabilā vietā (lels koks, kārtīga siena utt. izvērt viņčas trosi un piestiprināt pie ķelpas (koku siksnas) kas patīta bamperim apkārt! ieteicams vēl atsiet mašinu pret kautko stabilu un ar viņas palīdzību bamperi atliekt atpakaļ vietā!!!

 • ab

  Tā arī tiks mēģināts, tikai tā truba, kas ir virs nummura zīmes jauc biku gaisu, jo tā arī ir salocīta līdzi.

 • agnis

  Samuraja komandas vārdā atvainojos par to ka nepalikām uz pasākuma noslēgumu un apbalvošanu.

 • Lūgums tai ekipāžai kas SS2 56 47.4363N 23 49.9562E atrada maisu ar štropēm atgriezt viņas organizātoriem , sazinoties ar Oskaru 29234838

 • Agnis

  Kur pazuda rezultati????

 • Links salabots , bet visi rezultaati ir atrodami arii pashaa lapas augshaa , sadalaa rezultaati.

Leave a Reply