SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Piedzīvojumu ekspedīcija “RUDENS 2010”

Rudens-2010-logo1
Piedzīvojumu – ekspedīcijām 3 gadu jubileja!!!
Rudens ir klāt! Pamazām naktis paliek vēsākas un prāts vairs nenesas uz braukšanu ar laivām un dzīvošanu teltīs. Bet ko jūs teiktu par kārtīgu izvizināšanos pa pirmklasīgu bezceļu un palikšanu skaistā viesu namā kopā ar domubiedriem?! Ir laiks piebiedroties piedzīvojumu – ekspedīcijai „Rudens 2010”.
Tā kā piedzīvojumu – ekspedīcijas tiek rīkotas kopš 2008. gada un formāts tām bijis nemainīgs, tad šoreiz piedzīvojumu ekspedīcijai kārtība un norise nedaudz tiek mainīta.
Pasākuma starts un finišs būs vienā vietā – Viesu mājā „Pastaiga mākoņos”. Kāpēc tā? Vienkārši, visi maršruti no Rīgas jau ir izbraukti pa šiem gadiem, un lai sameklētu kaut ko jaunu, jādodas tālāk. Nemainīgs paliek Piedzīvojumu-ekspedīcijas uzdevums – izbraukt pēc kartes sev vēlamo maršrutu un savākt pēc iespējas vairāk kontrolpunktu.
Tā kā pasākums notiek 1-3 oktobrī, tieši vēlēšanu dienā, dalībniekiem būs speciālais SU (speciālais uzdevums). Par katru dalībnieku, kas būs nobildēts pie vēlēšanu urnas metot iekšā aploksni, organizators piešķirs 5 punktus.
Sakarā ar 3 gadu jubileju organizatori uzsauc visiem dalībniekiem pirts kompleksu sestdienas vakarā – 200 Ls/vakaru vērtībā!!!
Kā parādīja iepriekšējā Piedzīvojumu-Ekspedīcija „Pavasaris 2010” balvām ir nozīme!!! Nu ko, lai tā būda rūc! Balvas no 4x4lv.lv, 4x4klubs.lv, Texaco, Latakko, Monster Energy, B & B Tools Latvia tiks izlozētas pirms rezultātu paziņošanas.
Jūsu piedzīvojumu-ekspedīciju rīkotājs
Arnis Namajuns un Komanda

36 comments to Piedzīvojumu ekspedīcija “RUDENS 2010”

Leave a Reply