SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Turpinām gatavot trasi

Pamazām tuvojas 21. augusts, tāpēc 4x4kluba komanda jau otro nedēļu gatavo trasi šim pasākumam. Varam informēt, ka trase būs interesanta un braucama – ūdens, dubļi, kūdra, smiltis, grāvji. Atsevišķas vietas, protams, būs smagas, tāpēc vinča būs nepieciešama. Brauciena laikā dalībniekiem būs jāpārvar dažādas kvalitātes stigas un meža ceļi. Visa trase būs sadalīta obligāti veicamos posmos, un pārbraucienos. Obligātajos posmos būs jāsavāc dabā izvietotie kontrolpunkti, taču pārbraucienus dalībnieki varēs veikt pēc saviem ieskatiem – pa koplietošanas ceļiem vai pa meža ceļiem. Būs jāveic arī veiklības brauciens karjerā, kam būs atvēlēts konkrēts laiks, tāpēc dalībniekiem būs jāplāno sava pārvietošanās pa speciālajiem posmiem un pārbraucieniem. Distances kopējais garums ap 80km. Obligāti veicamo posmu garums ap 30km.

Reģistrācija un sīkāka informācija atrodama www.4x4klubs.lv

Mazam ieskatam – video atskaite. Atzīmēsim, ka filmētas tika vietas, kur mēs apstājāmies, tāpēc trase nav tik smaga kā izskatās video.

Leave a Reply