SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Brīvdienu plāni – Autoliste un Rallijs Latvija

ezisa_miglajsŠajā nedēļas nogalē daudzi pasākumu organizētāji steidz sarīkot vēl pēdējās izklaides un sacensības. Arī atsevišķi 4x4kluba aktīvisti rīko parketa dzipu braucienu, taču pārējie kluba darboņi izlēmuši piedalīties citu organizētos pasākumos.

Tā Koko ar Garo metīsies nakts orientēšanās piedzīvojumos, lai atrastu Autolistes noslēpto Ezīti miglā. Pasākuma mērķis ir popularizēt aktīvu dzīvesveidu, veicināt ceļu satiksmes dalībnieku kultūru un dot iespēju dalībniekiem orientēties apvidū, braukājot pa koplietošanas ceļiem. Sīkāka informācija par pasākumu atrodama šeit: http://www.autoliste.lv/

Savukārt Vanags ar Krinkeli ir apvienojuši spēkus ar autosporta galerijas go4speed.lv (http://www.go4speed.lv) darboņiem un izveidojuši ekipāžu, kura startēs Mediju rallijā, kas notiek šajā sestdienā, Rallija Latvija 2010 ietvaros. Mediju rallijā “Latvija 2010” dalībniekiem būs jāsacenšas disciplīnās, kas atgriezīsies pie rallija vēsturiskajām saknēm – rezultātu noteiks ne tik daudz ātrums, kā spēja orientēties un trasi nobraukt iepriekš norādītā laikā. Mediju rallijam “Latvija 2010” starts tiks dots kopā ar rallijssprinta Road klases dalībniekiem 25. septembrī pulksten 10:30. Sacensību laikā komandām būs jāveic aptuveni 128 km gara distance, kurā būs iekļautas vairākas papildsacensības, kas palīdzēs noteikt gan veiklāko, gan precīzāko mediju komandu.

Leave a Reply