SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Iespaidi no pasākuma „Astronomiskais rudens”

Gaidījām un sagaidījām visus tos dabas & bezceļa draugus, kuri piepildīja savu vēlēšanos sagaidīt „Astronomisko rudeni” kopā ar 4×4 klubu. Kur bija palikuši tie dalībnieki, kuri pieteicās un neatbrauca, mēs nezinām!

Un tā, kopā pasākumā piedalījās 13 tehnikas vienības, no kurām finišēja 12, jo viena ekipāža tehnisku iemeslu savu auto atstāja ceļmalā netālu no Krievciema. Paldies visām tām ekipāžām, kuras savus domubiedrus neatstāja kājiniekos un laipni uzņēma tālākai līdzi braukšanai.

Tālāk ceļš veda gan pa kalniem, gan pa lejām, gan pa lielākām un mazākām dubļainām peļķēm. Tomēr tas viss bija paveicams un dalībnieki smaidīdami devās pa arvien jauniem un nezināmiem ceļa posmiem virzienā uz „Rudens pārsteigumu ieleju”.

Posmi bija dažādi, kuros dalībnieki varēja izbaudīt savai drosmei un auto tehniskām iespējām atbilstošus pārbaudījumus. Ieskatu par šīm aktivitātēm variet gūt pasākumā Foto galerijā, kurā ir ievietotas bildes ar dalībnieku atļauju no personīgajiem krājumiem.

Varam vien piebilst, ka mums bija vislabākie dalībnieki: drosmīgi un bezbailīgi pārvarot šķēršļus savā ceļā; draudzīgi un izpalīdzīgi pārbrauciena laikā; aktīvi un jautri pasākuma noslēguma posmā, kurā tika atminētas visas Rudens mīklas, savu izveicību dalībnieki demonstrēja atrakcijā Robins dublis, neizpalika arī Ķirbja velšanas sacensība ar dzeltenās komandas uzvaru. Pie Jautrā Garauša mazie un lielie dalībnieki varēja iemēģināt veiklību burkānu mešanā.

Kamēr visi dalībnieki vēl nebija devušies savās gaitās tika veikta arī dalībnieku aptauja (N=16). Priecē fakts, ka lielākā daļa dalībnieku 4×4 kluba pasākumā piedalījās pirmo reizi (56, 25% respondentu). Jauki, ka visiem dalībniekiem (100% respondentu atbildēs) piedalīšanās bija sagādājusi prieku, un viņi atkārtoti piedalītos līdzīgā pasākumā. Tāpēc tas iedrošina mūs rīkot nākamos atpūtas braucienus, iekļaujot tajā arī kādu sportiskāku posmu.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos, labiem vārdiem un ieteikumiem. Arī nākošie pasākumi varētu būt tik pat „garšīgi” un pārsteigumiem piepildīti.

Rakstīja pasākuma organizatori, 26.09.2010.

22 comments to Iespaidi no pasākuma „Astronomiskais rudens”

 • Izskatās ka bija skaisti!

 • PandaXY

  Žēl gan, ka nebiji, bet kā Jums gāja autolistes pasākumā?

 • Juta

  Labrīt!
  Kur un kad varēs apskatīt pārējās bildes?

 • PandaXY

  Šodien (vēlu vakarā) vai rīt būs kopējā serverī, vai arī varam sazvanīties un iedotu dvd disku.

 • Juta

  Disks izklausās labi! Kur var tikt pie viņa?

 • Vot ibio 21gs 😉 kaadi diski 😉 jamacas netu lietot 😉

 • PandaXY

  Nets ir laba lieta, bet ne visiem ir pieejams, kā piemēram man, tas ir ļoti, ļoti lēns, bet apjoms pie 3GB.
  Juta piezvani man (26764954) sarunāsim kur un kad, kā arī ja vēl kādam vajag, tad droši zvaniet.

 • Taapeec bildes pirms likshans uz ftp vajag apstradaat , nevis mest tos drausmiigos klucus kas aiznem nevajadziigu vietu.

 • Juta

  Kaspars!
  Bilžu apstrāde aizņem laiku. Līdz ar to no mana viedokļa – es iemetu diskā un atdodu, ja Tev ir nepieciešamība, sēdi un apstrādā pats 🙂 Līdz ar to Pandai ir taisnība 🙂

 • PandaXY

  Un lai apstrādātu vajag arī kaut ko mācēt, katram sava maizīte, es māku ierakstīt diskos un kam vajag tas pasaka, protams nākošreiz būs savādāk, uzreiz pēc pasākuma, kad visi būs nodevuši savas bildes uzreiz varēs ierakstīt savās fleškās. Un tad katrs varēs apstrādāt kā un ko grib.

 • Vanags

  Nu i cepiens pa diskiem! 😀 Labaak buutu iemaaciijushies saskanjot, nevis diskus rakstiit! 😉

 • PandaXY

  Hugo, paldies par operatīvu sadarbību:)

 • Artūrs_Suzuki_Jimny

  Man ir nedaudz mazāk pa pusstundu video. Diemžēl, ari nav pieejams elektroniskā formata, bet uz DVD varu ierakstīt. Uzņemti momenti otrajā un trešajā dubļuvannā ar Defenderu, Padžeriku, Vitaru, Nissanu galvenajās lomas, un “dragreisa” fragmenti. Ja interese ir, varam satikties Pardaugavā vai Jūrmalā. 29620615. Paldies par uzmanību! 🙂

 • Artūrs_Suzuki_Jimny

  “An FTP authentication failure occurred while trying to retrieve the URL: ftp://ftp.4x4klubs.lv/2010/Pretim%20Rudenim%2025.09.2010/

  Squid sent the following FTP command:

  PASS and then received this reply
  Atvainojiet ANONIIMA pieeja ir liegta”

 • Hugo

  foto
  foto

 • Hugo

  Sorry, neiedomājos, kā kāds no klātesošajiem nekad nav Foto uz FTP skatījies.. 🙂

 • Juta

  Kaspars!
  Bilžu saits man prasa user nāmi un pasvordu 🙂

 • Reinis

  user foto psw foto

 • Artūrs_Suzuki_Jimny

  “ERROR
  The requested URL could not be retrieved” 🙁

 • Lai lietotu normaali ftp ir jaanem Totla Commander vai Filezilla , ar firefox nekas praatiigs nesanaaks un gugo taas bildes ir uztaisiijis par mobiilaa telefona vaajpraatu ….

  Ja kaadam nav kas skaidrs rakstiet meilus mekleejiet mani ieksh skype , izstaastiishu kas un kaa.

 • Rekur arii manis rakstiitais manuaalis kaa zamaziit bildes http://www.4x4klubs.lv/2010/01/bildes/

  ieteicamais izmeers ir 1600×1200 un tad bildes izmeers buus liidz 1Mb

Leave a Reply