SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

Labā jauda – mērķis sasniegts

laba jauda mazina 1_10 (500gab)21. augustā notika labdarības brauciens Labā jauda, kuru rīkoja Offroadmoto sadarbībā ar 4×4 klubu. Pasākuma mērķis bija labdarība. 4×4 kluba darbinieki nupat ir atgriezušies no Jelgavas, kur viesojāmies biedrībā “Svētelis”. Šī organizācija nodarbojas ar labdarību jau kopš 2004. gada – tiek dalītas pārtikas pakas, uzturēta labdarības virtuve, organizēta humānās palīdzības izdale maznodrošinātajiem iedzīvotājiem. Tāpat “Svētelis” darbojas gan kā krīzes centrs, gan kā bērnu interešu izglītības iestāde. Šeit palīdzību grūtā brīdī meklē gan bērni, gan pieaugušie.

Kā jau tika solīts, brauciena organizēšanā iegūtie līdzekļi šodien tika pārskaitīti uz “Svēteļa” kontu, kā arī vakarā piekrāvām divas mašīnas un aizvedām “Svētelim” bērnu drēbes un rotaļlietas, ko bija sarūpējušas Jūrmalā dzīvojošās jaunās māmiņas. “Svēteļa” rīcībā nodevām arī bērnu krāsojamās grāmatiņas, ko mums sagādāja tipogrāfija VEITERS.

Sakām paldies visiem dalībniekiem, tipogrāfijai Veiters, Jūrmalas jaunajām māmiņām un vēlam veiksmi, izturību, panākumus labajā darbā biedrībai “Svētelis”.

4x4klubs komanda.

Leave a Reply