SĀC AR VIENU - VINČOJIES VISU DIENU!

Mūs atbalsta

Seko mums

Info


Road pasākumi - pasākumi kas domāti visiem auto tipiem. SUV pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto. Offroad pasākumi - pasākumi kas domāti 4x4 piedziņas auto (ar pazemināto pārnesumu vai vinču).
Quad pasākumi
- pasākumi kas domāti kvadracikliem.

Iesakām

http://www.go4speed.lv/

geocaching

Geoveikals

Atbalsti Baikāla ekspedīciju!

4x4klubs.lv

4×4 Klubs atskaitās par paveikto Rudenī 2010

2010. gada 1. oktobris. Šķiet, ka bija rosība ap katru kluba auto, kas plānoja piedalīties Namiņa piedzīvojumu ekspedīcijā ”Rudens 2010”, kas šogad notika Kurzemes pusē.

Vēl pēdējie sagatavošanās darbi, zābaku pucēšana, vinčas pārtīšanas, navigācijas iekārtošanas, kas nu kuram.

Tā nu piektdienas vakarā, 4×4 Kluba nometnē, “Kurzemes Pērlē”, pa vienam sākām ierasties. Cits vēl nakts tumšumā skrūvē kautko, cits pie kamīna sutina aliņu, bet galu galā esam piecas auto ekipāžas un viens kvadracikls. Tā mazliet pačalojām un pa gultām, agri jāceļās.

Sestdienas rīts, mazliet pagrūti piemosties, bet viss veiksmīgi, jādodas ceļā uz netālu esošo pasākuma bāzes nometnes vietu. Dienu iesākām veiksmīgi, pat ļoti, patika formāts, patika trase, patika karjers, kādam gāja labāk, kādam mazliet sliktāk, kāds kaut kur iesēdās, kāds gandrīz apgāzās, bet visā visumā feini. Lai gan atradāmies mežā, par vēlēšanu dienas drudzi arī netika aizmirsts, organizatoru uzdotais uzdevums par  balsošanu arī tika ņemts vērā, tikai žēl mazliet apkopēja, kurai bija jātīra telpas, pēc tam! 🙂 Tā nu visi bariņā, draudzīgi novēlējām un devāmies tālāk meža virzienā, sākām pētīt uzdotos maršrutus, zilo trasi, sarkano un melno, kas bija atzīmētas pēc grūtības pakāpēm. Sākot iekarot krāsainās trases, melnā šķita smaga, bet caurmērā skatoties, nebija nemaz tik traki, tā arī kontrolpunkti tika lasīti pa vienam, lēnu garu, mazu gāzīti, bet pacietīgi un stabili.

Pa vidu visam, mums vēl jāuztrāpa uz karjeras trasīti, kur katram jāierodas savā laikā un jāveic diezgan sarežģītais, bet ne pārāk garais aplītis. Kāds atkal gandrīz uzmet kūleni, kāds prātīgi izbrauc. Braucam tālāk, ieturam labu ritmu, nekur arī diži neskrienam, jo ir taču piedzīvojumu ekspedīcija, galvenais lai visiem prieks un acis smaida. 🙂

Taču pievakarē, vienam no mobīļiem izbeidzas sajūgs, un vēlāk, stundu pirms finiša arī ātrumkārba pieviļ, tā nu pelēkais dubļu kankālis, pirmās dienas finišu sasniedz striķī. Vakara gaitā tiek nolemts, ka otro dienu nestartēsim, bet iesim sastādīt kompāniju kādam citam! 🙂 Vakarā apspriežam dienā paveikto, pavakariņojam, vannojamies viesu nama”Kurzemes Pērle” dāvātajā kubulā, pirtējamies pirtī un vēlāk jau visi atkal pa gultam.

3. Oktobris, pasākuma pēdējā diena. Pēc sapulces uzreiz metamies iekšā lielajā vāveres ritenī, punkti tiek lasīti viens pēc otra, iet ļoti labi, ritms labs, problēmu nav, ideāli. Uz finiša pusi gan braucot, sākam saprast, ka mazlietiņ gan laiks pietrūkst, bet nekas. Pēdēja brīža marazmi protams uzrodās, bet tas viss tiek pārvarēts un četras no piecām kluba mašīnam sasniedz finišu veiksmīgi.

Tiek sagaidīti rezultāti, kur 4×4 Klubs arī spēja uzrādīt labus rezultātus, Alvis Reinšmits, startējot ar Mitsubishi Pajero II lielajā klasē izcīnīja 2. vietu, kā arī 2. vietu izcīnīja Atis Ozols, braucot ar Jeep Cherokee XJ mazaja klasē.  Arī pārējie, 4×4 Kluba lielās klases pārstāvji, Artjoms Peks (MB G) ierindojās 11. vietā un Egīls Freibergs (Mazda B2500) 12. vieta. Vilis Grīnvalds (Jeep Cherokee XJ), kas nobrauca tikai nepilnu pirmo dienu, un dēļ salauzītās ātrumkastes izstājās, palika pirmspēdējais, ierindojās 16. vietā. Arī Helmuts Armanis ar kvadraciklu (Honda Rincon), godam finišēja, ieņemot 9. vietu.

Tā nu diplomiņi sadalīti, vēlāk mantiņas sakrāmētas, un visi izklīda kur nu kurais.

Liels paldies organizatoram Arnim Namajūnam un viņa komandai par vienreizīgo pasākumu, un nu tikai gaidām nākamo. 🙂

REZULTĀTI:http://www.4x4lv.lv/

1 comment to 4×4 Klubs atskaitās par paveikto Rudenī 2010

Leave a Reply